متخصص مد و زیبایی

چگونه میتوان متخصص مد و زیبایی شد ؟

تخصص داشتن در زمینه مد و زیبایی نیازمند صرف زمان و مطالعه در این زمینه است. متخصص بودن در مد و زیبایی می تواند برای شغل های مدگرا بسیار مفید باشد. برای مثال، نویسنده ها و طراحان ژورنال های مد، طراحان لباس یا صاحبان مشاغلی که در این زمینه فعالیت میکنند.

درباره مد و زیبایی بیشتر بیاموزید:

1.     تاریخچه مد و زیبایی: تاکنون بشر توانسته درباره مد و زیبایی تمام ابعاد و نکته های زیبایی را در استایل، طراحی و پوشش مدل های روز مد نظر قرار دهد و همه می دانند که مد در گذر زمان تغییر پیدا می کند. امروزه بسیاری از کانال های تلوزیونی و ماهواره ای مد و زیبایی در سراسر جهان وجود دارد، پس باید این را پذیرفت که مد  زیبایی امروزه بخش جدایی ناپذیر از زندگی بشری می باشد.

2.     زبان مد و زیبایی را بیاموزید: از اینترنت و سایر منابع می توانید اصطلاحات مربوط به مد را بدست آورده و آشنا شوید. ارزش آن را دارد که مدتی بر روی این امر وقت گذاشته و خود را در این زمینه متخصص کنید. از اصطلاحاتی که به ندرت استفاده می شود دوری کنید. همچنین میتوانید از اطلاعات و تجربه ی افراد دیگری که در این زمینه متخصص هستند استفاده کنید.

3.     مجله های مد و زیبایی را بخوانید: مجله Vogue یک منبع کامل و موثق در این زمینه می باشد اما این مجله در هر کشوری یافت نمی شود ولی می توانید از منابع اینترنتی آن را خریداری کرده و تهیه کنید. اگر شما 10 نسخه از این مجله را داشته باشید و بطور کامل مطالعه کنید می توان گفت که اکنون شما اطلاعات زیادی در مورد مد و زیبایی دارید.

4.     پیگیر مجله های هفتگی مد و زیبایی و همچنین در اخبار و فضای اینترنت باشید. در این حالت شما خواهید دانست که در این فصل و فصل بعدی چه رنگ ها و چه لباس ها و چه زیورآلات و جواهراتی مد خواهد شد.

5.     خود را معروف و رو به رشد نگه دارید: از فروشگاه های طراحی مد محلی خرید کنید، حتی اگر ثروتمند نیستید، چیزی ارزان قیمت که توانایی آن را داشته باشید را خرید کنید تا با این کار در جریان مدهای جدیدی که روانه بازار شده اند باشید.

6.     جشن ها و گردهمایی های جدید و عکس های شبکه های اجتماعی نظیر اینیستاگرام را چک کنید. با این کار خواهید فهمید که اخیرا چه چیزهایی مد شده است و افراد خاص در مراسم های رسمی چه چیزی می پوشند.

7.     هر هفته حداقل یک بار یا دوبار به فروشگاه های بزرگ مد و لباس سر بزنید و به مدها جدید نگاه کنید. همچنین فروشگاه های آنلاین و شبکه های اجتماعی را نیز مدنظر قرار دهید.

نوشته های مرتبط

آشنایی با انواع ساعت های مچی و تاریخچه آنها
معرفی برند مونت بلانک MONT BLANC
آشنایی با انواع مروارید ،ساخت و نگهداری آنها
آشنایی با سنگ حدید یا هماتیت و خواص آن

ارسال دیدگاه

بالا