پیشنهادات ویژه هدیه روز معلم

پیشنهادات ویژه هدیه روز معلم

12 اردیبهشت هر سال در تاریخ شمسی به نام روز معلم نامگذاری شده است که هرساله یکی از مشغله های ذهنی اکثر ما این است که بهترین هدیه به مناسبت روز معلم چیست؟ یا کادو روز معلم چی بخرم؟ بهترین گزینه هدیه روز معلم کدام است؟ و … که ما در این مقاله سعی در راهنمایی شما در خرید هدیه روز معلم زن و یا هدیه روز معلم داریم تا بدین وسیله بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

هدیه روز معلم مرد:

هدیه روز معلم مرد می تواند اعم از گردنبند مردانه، دستبند مردانه و انگشتر مردانه باشد که بسته به فرهنگ شهر های مختلف می تواند متفاوت باشد. ما در اینجا چندین گزینه از هر کدام را معرفی می نماییم تا شما عزیزان انتخاب نمایید.

دستبند مردانه سه لاینه طرح مونت بلانک

دستبند چرم مردانه طرح مونت بلانک که متشکل از سه لاینه است و به صورت طرح بافت است که از چرم طبیعی ساخته شده و قفل آن از آهنربایی است.

دستبند چرم مردانه- دستبندچرم ویژه هدیه روز معلم
دستبند مردانه چرمی

دستبند چرم مردانه تک لاینه

دستبند چرمی مردانه تک ردیفه مشکی نقره ای با قفل جعبه ای ch-101که دارای طول 22 سانتی است و قابلیت تغییر سایز را دارا می باشد و به صورت چرم ساده و تک لاینه است.

دستبند مردانه چرمی- هدیه ویژه روز معلم
دستبند چرم مردانه

دستبند مردانه فری سایز سنگ لاوا

دستبند مردانه سنگ لاوا  به صورت فری سایز می باشد و از سنگ لاوا که خاصیت درمانی دارد ساخته شده است یکی از گزینه خرید هدیه روز معلم است که قابلیت ست کردن با انواع ساعت و انگشتر را دارا می باشد و حالت اسپرت دارد.

دستبند مردانه سنگ لاوا - هدیه مخصوص روز معلم
دستبند مردانه سنگ لاوا

 

برای دیدن بقیه عکس های  می توانید به بخش دستبند مردانه فروشگاه مراجعه نمایید.

انگشتر مردانه استیل طرح سنگ عقیق با نقش برجسته یا علی

 انگشترمردانه استیل با نقش برجسته یا علی  از فلز استیل ساخته شده است و به صورت دو رنگ می باشد که بدون تغییر رنگ و مقاوم در برابر رطوبت است و نقش یا علی در رکاب آن به صورت برجسته می باشد و می تواند به عنوان یکی از اولویت های کادو روز معلم مطرح باشد.

انگشتر مردانه استیل - هدیه مخصوص روز معلم مردانه
انگشتر مردانه استیل

انگشتر مردانه استیل دو رنگ طرح فروهر با نگین طرح عقیق dl-s120

 انگشتر مردانه استیل دو رنگ طرح فروهر نیز از فلز استیل است و با نگین مربعی خود و نقش برجسته فروهر که زیبایی دو چندانی به انگشتر بخشیده است می تواند یکی ای اولویت های خرید انگشتر مردانه و هدیه روز معلم مرد باشد.

انگشتر مردانه استیل طرح فروهر - کادو روز معلم
انگشتر مردانه استیل طرح فروهر

 

بیشتر بخوانید
پیشنهاد کادو ولنتاین ارزان قیمت - زیورآلات و هدیه های مناسب ولنتاین

انگشتر مردانه استیل با طرح ورساچه و سنگ طرح فیروزه

این انگشتر جزو زیورآلات مردانه است که رکاب آن از جنس فلز استیل و با طرح ورساچه است و سنگ آن به صورت طرح فیروزه می باشد و با قیمت مناسب و کیفیت بالای خود به عنوان یکی از گزینه های هدیه روز معلم مرد می تواند باشد.

انگشتر مردانه استیل طرح فیروزه - هدیه خاص روز معلم مرد
انگشتر مردانه طرح فیروزه

هدیه روز معلم زن

هدیه روز معلم زن بر خلاف هدیه روز معلم مرد طیف وسیعی از زیورآلات را در بر میگیرد که بدون محدویت خاصی می توان از آن استفاده نمود. این طیف وسیع از زیورآلات زنانه و دخترانه شامل گردنبند، انگشتر، دستبند، پابند و گوشواره و  … است که در زیر به معرفی چند نمونه از این زیورآلات می پردازیم.

گردنبند دخترانه طرح خوشه با کریستالهای سواروفسکی تم بنفش Nw-n156

این گردنبند دارای روکش رادیوم می باشد و با کریستال های سواروسکی اصل می تواند به عنوان هدیه خاص برای روز معلم در نظر گرفته شود. این گردنبند به صورت جواهری می باشد و دارای کارت گارانتی زیورآلات لوکس گلامور است.

گردنبند نگین سواروسکی اصل - هدیه مخصوص روز معلم زن
گردنبند نگین سواروسکی اصل

گردنبند دخترانه طرح ماهی کلیو با نگین های سه بعدی اصلی سواروسکی

این گردنبند از سری زیورآلات برند کلیو است که از فلز پالادیوم ساخته شده است و نگین های بر روی آن از نوع سواروسکی و به صورت سه بعدی می باشند. این گردنبند به صورت جواهری است و برای افرادی که به دنبال خرید گردنبند خاص هستند مناسب می باشد.

گردنبند دخترانه نگین سواروسکی - هدیه روز معلم
گردنبند دخترانه نگین سواروسکی

گردنبند دخترانه ژوپینگ با طرح آنجل و روکش آب طلای ۱۸ عیار

این گردنبند از سری زیورآلات برند ژوپینگ است و از فلز مس با روکش آب طلا ساخته شده است و در مقابل تغییر رنگ مقاوم است. گرنبند طرح آنجل ژوپینگ جزو زیورآلات ارزان قیمت محسوب می شود و یکی از بهترین گزینه ها برای خرید هدیه روز معلم زن ارزان قیمت است.

گردنبند طرح آنجل ژوپینگ - کادوی روز معلم
گردنبند طرح آنجل ژوپینگ

دستبند دخترانه رزگلد و ظریف کلیو با سنگ اپال رنگی

این دستبند از فلز پالادیوم ساخته شده است و جزو جواهرات خاص محسوب می شود که قیمت فوق العاده مناسبی را نیز دارا می باشد. نگین های بر روی این دستبند از نوع اپال می باشند و طول دستبند نیز 22 سانتی متر است و گزینه مناسبی برای افرادی است که به دنبال خرید دستبند فانتری و شیک برای روز معلم هستند.

دستبند جواهری کلیو - دستبند مخصوص روز معلم
دستبند جواهری کلیو

دستبند دخترانه چرم رنگی چند ردیفه صورتی قفل آهنربایی ds-n139

این دستبند به صورت چرم می باشد و بیشتر حالت اسپرت دارد و قابلیت ست کردن با انواع زیورآلات دیگر و ساعت را دارا می باشد و به عنوان یکه هدیه روز معلم ارزان قیمت شناخته می شود.

دستبند چرمی - هدیه روز معلم
دستبند چرمی زنانه و دخترانه

دستبند دخترانه طلایی نگین دار طرح مار ژوپینگ pr-b125

این دستبند به صورت قفلی می باشد و برند ژوپینگ می باشد که از فلز مس با روکش آب طلا ساخته دشه است. این دستبند با قیمت مناسب و زیبایی منحصر به فرد خود می تواند به عنوان هدیه روز معلم خاص باشد.

دستبند طرح مار ژوپینگ - هدیه ویژخ روز معلم
دستبند طرح مار ژوپینگ

انگشتر زنانه و دخترانه طلایی طرح مار کلیو با کریستال های سواروسکی rg-n023

این انگشتر از سری جواهرات برند کلیو است و با طرح بی نظیر خود که طرح مار می باشد می تواند به عنوان انگشتری فانتری و زیبا محسوب شود. این انگشتر نگین سنگ اپالی رگه دار و فلز پالادیوم که دارای کارت گارانتی می باشد می تواند یکی از هدایای ویژه روز معلم زن باشد.

انگشتر جواهری کلیو - هدیه زنانه مخصوص روز معلم
انگشتر جواهری کلیو

انگشتر زنانه نقره با نگین های کریستالی سفید از نوع زیرکونیا dl-a108

این انگشتر با نقره عیار 925 تایلندی گزینه مناسبی برای افرادی است که به دنبال خرید زیورآلات نقره به مناسبت روز معلم هستند. نگین های این انگشتر ز نوع زیرکونیا می باشد و درخشش فوق العاده ای را دارا می باشند و با زیبایی و قیمت مناسب خود یکی از هدایای ویژه روز معلم زن میتواند باشد.

انگشتر زنانه نقره - هدیه زنانه مخصوص روز معلم
انگشتر زنانه نقره

انگشتر ظریف دخترانه طرح طلا ژوپینگ با نگین های باگت Rg-n152

این انگشتر نیز از برند معروف ژوپینگ است و از فلز مس با روکس آب طلا ساخته شده است و برای افرادی که به دنبال خرید انگشتر دخترانه و زنانه ارزان قیمت هستند مناسب می باشد.

انگشتر طرح طلای ژوپینگ - هدیه زنانه روز معلم
انگشتر طرح طلای ژوپینگ

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *