دستبند چرمی چند ردیفه مردانه مشکی-طلایی Mont Blanc کد ds-n144 در کنار انگشتر ویتالی طلایی

4 اشتباه درباره استفاده زیورآلات مردانه

زیورآلات یکی از عوامل شیک پوشی و خاص بودن در بین تمام مردم است. مردها هم از این قاعده مستثنا نیستند. در کشور ما استفاده از طلا و یا زیورآلات ظریف زیاد برای مردان توصیه نمی شود ولی زیورآلات زیادی برای استفاده و شیک پوشی آقایان وجود دارد. بر خلاف دید برخی افراد استفاده از زیورآلات نه تنها باعث جلف بودن آقایان نمی شود بلکه اگر درست و به جا استفاده شود می تواند به متانت و وقار استفاده کننده نیز کمک کند.! در این مقاله از لوکس گلامور سعی داریم تا چهار مورد از رایجترین اشتباهات آقایان در استفاده از زیورآلات را بیان و بررسی کنیم.

از دستبند و انگشتر مردانه فروشگاه لوکس گلامور دیدن فرمایید

DSCN4481 - 4 اشتباه درباره استفاده زیورآلات مردانه

عدم توجه به شرایط و مکان استفاده

اگر به مراسم ختمی میروید و یا به یک مصاحبه کاری می روید بهتر است اکسسوری خود را به ساعت و نهایتا به انگشتر محدود کنید تا رسمیت جلسه حفظ شود.

زیاده روی در زیورآلات

زیورآلات را به اندازه ای استفاده کنید که بیشتر از لباستان دیده نشود ! مقدار استفاده از زیورآلات با توجه به مکان و لباس و حتی رنگ پوستتان می تواند متفاوت باشد و مقدار مشخصی برای آن وجود ندارد ولی همیشه سعی کنید که زیورآلاتی که استفاده میکنید بیش از اندازه نباشد

عدم هماهنگ سازی زیورآلات با رنگ پوست و لباس

دقت داشته باشید تا زیورآلات شما با پوستتان همخوانی داشته باشد به طور مثال اگر پوست شما سرد است بهتر است جواهرات نقره ای مثل استیل و پلاتین استفاده کنید و اگر پوست شما گرم است از زیورآلات مسی و رنگ های گرم استفاده کنید.  در هماهنگ سازی زیورآلات خود با یکدیگر نیز غفلت نکنید و همیشه در انتخاب خود دیگر لوازم و اکسسوری هایتان را مد نظر قرار دهید تا یک انتخاب زیبا و برازنده داشته باشید

عدم هماهنگ سازی زیورآلات با سایز بدن

همیشه در نظر داشته باشید که زیورآلاتی که استفاده می کنید حتما با سایز بدن و دست و … همخوانی داشته باشد. به طور مثال اگر دستان و مچ شما قطور است از ساعت مچی بزرگ استفاده کنید و اگر انقشتان ضخیمی دارید باید از انگشتر های بزرگتری استفاده کنید  همچنین اگر از سایز کوچکتری برخوردار هستید از زیورآلات ظریف تری استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

leo. diam eget dictum in lectus ipsum elementum fringilla commodo