سرویس زیورآلات

سرویس زیورآلات را می توان یکی از دسته بندی های معروف در زمینه زیورآلات و بدلیجات دانست که طرفداران بسیاری دارد. سرویس زیورآلات و بدلیجات و جواهرات می تواند شامل چند تکه باشد مانند سرویس دستبند و گردنبند، سرویس دستبند و گوشواره ، سرویس دستبند و انگشتر ، سرویس گوشواره و گردنبند ، سرویس گردنبند و گوشواره ، که بیشتر به اسم نیم ست (نیم ست گوشواره و گردنبد یا نیم ست دستبند و انگشتر و … ) شناخته می شود. سرویس کامل زیورآلات که به ست زیورآلات و یا ست بدلیجات یا ست جواهرات نیز مشهور است بیشتر از تکه های دستبند و گردنبند و گوشواره تشکیل می شود.

فروشگاه اینترنتی زیورآلات و بدلیجات لوکس گلامور انواع سرویس زیورآلات استیل ، سرویس زیورآلات تیتانیوم و سرویس زیورآلات دست ساز و زیبا را در طرح های مختلفی از جمله طرح قو ، طرح پرواز ، طرح ظریف و غیره با قیمت ارزان و مناسب و کیفیت بالا و ضمانت کالا ارائه کرده است که سعی در جلب اعتماد شما دارد.

خرید سرویس زیورآلات یا خرید نیم ست دخترانه و زنانه یکی از خرید های موفق محسوب می شود چرا که اگر قصد خرید چند تکه زیورآلات را دارید به راحتی می توانید یک سرویس که با هم ست و هماهنگ هستند را خرید کنید. ست کردن زیورآلات با یکدیگر یکی از موارد نسبتا دشوار در دنیای زیورآلات است که می توانید با خرید ست زیورآلات نگرانی راجع به ست و هماهنگ بودن زیورآلات نداشته باشید.

فیلتر محصولات

show blocks helper

فیلتر بر اساس قیمت

طبقه بندی

استایل

  • Show more

جنس فلز

مناسب هدیه دادن برای

  • Show more

رنگ فلز

  • Show more