دستبند سنگی

نمایش فیلترها

خرید دستبند سنگ زنانه و مردانه

در این صفحه می توانید جدیدترین مدل هاید ستبند سنگی ساخته شده از سنگ های مختلفی مثل عقیق،آمتیست ، ژئود و اونیکس و ده ها سنگ درجه یک دیگر را ببینید و بررسی کنید. فروشگاه اینترنتی لوکس گلامور با افتخار انواع دستبند های سنگی اصل با کیفیت درجه یک را با ارزان ترین قیمت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار داده است تا با خیالی آسوده خرید کنید.

با بررسی قیمت های مختلف دستبند سنگی در بازار حتما به پایین بودن قیمت های این مجموعه خواهید رسید که به هیچ عنوان به دلیل پایین بودن کیفیت نیست و شما بالاترین کیفیت را دریافت خواهید کرد. انواع دستبند های مردانه و زنانه سنگی ساخته شده از سنگ های معدنی درجه یک که خاصیت و زیبایی های منحصر به فردی دارند در قیمت های بسیار پایینتر در این صفحه لوکس گلامور قابل مشاهده است.

امکان خرید دستبندهای سنگی جدید به صورت بافت آسانسوری و کشی  که فری سایز هستند و برای هر دستی قابل سایز شدن هستند در مجموعه لوکس گلامور فراهم شده است تا با خیالی آسوده مثل دیگر زیورآلات به مشتریان عزیزی که به لوکس گلامور اعتماد دارند فراهم شده است.

انوع دستبند سنگی

دستبند سنگی را با توجه به جنبه های مختلفی که وجود دارد می توان به انواع مخلفی نیز تقسیم بندی کرد مثل دستبند سنگی مردانه و یا دخترانه و زنانه یا اینکه می تواند از نظر نوع بافت آسانسوری و یا کشی بودن تقسیم بندی کرد و همچنین ترکیب سنگ های زیبایی مثل آمتیست و ژئود و لاجورد یا اونیکس و لاوا با انواع فلزات گرانبها مثل طلا و نقره می تواند به تقسیم بندی جدیدی از دستبند های سنگی رسید.

شما می توانید انواع طرح ها و مدل های دستبند های سنگی مثل دستبند سنگ عقیق و یا دستبندهای ساخته شده از لاجورد و فیروزه اصل را در رنگ ها و شکل های مختلفی در این صفحه پیدا و بررسی کنید و به راحتی به سبد خرید خود اضافه کنید.

انواع دستبندهای سنگی صورتی و قرمز و فیروزه ای و طلایی و حتی مشکی می توانند یک ترکیب عالی و دلنشین برای استایل شما ایجاد کنند و با توجه به قیمت ارزان این نوع دستبند ها در لوکس گلامور یک گزینه عالی برای خرید و حتی هدیه دادن با استفاده از یک جعبه کادویی میشود.

چرا دستبند سنگی؟

آرامش و تعادل:

بسیاری از افراد باور دارند که دستبند‌های سنگی می‌توانند به تعادل احساسی و روحی کمک کنند و انرژی منفی را از بدن دفع کنند.

زیبایی و خاص بودن :

دستبند‌های سنگی با طراحی‌ها و سنگ‌های مختلف، زیبایی و خاص بودن و انرژی مثبت و دفع انرژی های منفی را با خود به همراه دارند.

هدیه‌ای خاص:

این دستبندها علاوه بر استفاده شخصی، هدیه‌ای عالی و خاص نیز محسوب می‌شوند. هدیه‌ای که به دلیل تنوع سنگ‌ها و ظاهر خیره‌کننده خود، هر کسی را شگفت‌زده می‌کند.