زیورآلات طلایی رنگ ، سنگ ها و کریستال های قیمتی

زیورآلات طلایی رنگ

تأثیر زیورآلات طلایی رنگ و سنگ های قیمتی بر روان انسان

زرد یکی از رنگ‌های اصلی است. از نظر طیفی، رنگ زرد میان نارنجی و سبز قرار دارد. این رنگ سوخت و ساز بدن را سرعت می بخشد. فرد را هوشیارتر می کند و تمرکز حواس او بیشتر می شود. اشخاصی که رنگ زرد را دوست دارند، بسیار خلاق می باشند. همیشه در کارهای خود تنوع ایجاد می کنند و به زندگی خود روح می بخشند. وجودشان غنی از شور و اشتیاق و سرخوشی است. در کنار چنین افرادی همیشه احساس نشاط می کنید. با دیگران رفتاری بسیار گرم و صمیمی دارند و هرگز زندگی را سخت نمی گیرند.

کریستال ها و الماس ها و جواهرات زرد رنگ لبخند و گرما را به صورت شما هدیه خواهند کرد

اگر شما رنگ زرد را دوست دارید پس باید بدانید که در انتخاب زیورآلات و سنگ های قیمتی بسیار خوش سلیقه هستید. سنگ های قیمتی که به رنگ زرد هستند و یا رگه هایی از رنگ طلایی در آن ها وجود دارد را می توان نشانی از جنب و جوش و شادابی دانست و این سنگ های قیمتی برای استفاده کنندگان و کسانی که نظاره گر خواهند بود بسیار نشاط آور است. بنابرین اگر می خواهید بیشتر مورد توجه باشید رنگ طلایی می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

زیورآلات رنگ طلایی را باید با لباس هایی که می پوشید نیز ست کنید تا جذابیت و زیبایی آن دو چندان شود. امروزه به دلیل استفاده اکثر مردم از تبلت ها و گوشی های هوشمند دست بیشتر از دیگر اندام شما در معرض دید قرار خواهد گرفت و می توان گفت دستبند مورد استفاده شما نیز بیشترین توجه را به خود جلب خواهد کرد. بنابری استفاده از دستبند های طلایی می تواند نشاط و سر زندگی شما را بیان کند و همچنین به دلیل جذابیت بالای این رنگ جذابیت بیشتری را به شما خواهد بخشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *