پیشنهادات و هدایای مخصوص روز دختر

پیشنهادات و هدایای مخصوص روز دختر

 اول ماه ذی القعده  مصادف با تولد حضرت معصومه(س) که به نام روز دختر نامگذاری شده است. روز دختر فرصت مغتنمی برای قدرانی از این قشر وسیع از جامعه است. یکی از سوالاتی که در این روز به ذهن ها خطور می کند و دغدغه فکری اغلب ما را تشکی می دهد انتخاب هدیه مناسب برای روز دختر می باشد. کادو روز دختر می تواند طیف وسیعی را در برگیرد و زیورآلات بخشی است که همواره مورد توجه قرار گرفته است. زیورآلات متناسب روز دختر به چندین بخش تقسیم می شود که شامل گردنبند دخترانه، دستبند دخترانه، پابند دخترانه و انگشتر دخترانه را شامل می شود که در اینجا به معرفی بهترین و شیک ترین گزینه میپردازیم تا راهنمایی کلی در انتخاب هدیه روز به دست آورید.

دستبند دخترانه

دستبند های دخترانه یکی از شیک ترین و جذاب ترین انتخاب های برای روز دختر می تواند باشدو طیف و تنوع وسیعی را در برمیگیرد که شامل دستبند نقره دخترانه، دستبند جواهر دخترانه و دستبند های اسپرت و بدل را شامل می شود. که دراینجا به معرفی چند نمونه می پردازیم:

دستبند دخترانه نقره طرح پروانه با نگین بنفش Ds-n219

این دستبند دخترانه از فلز نقره 925 است ودارای کیفیت ساخت بالا می باشد. این دستبند گزینه مناسبی برای افرادی است که به دنبال خرید دستبند دخترانه ظریف و شیک هستند و به عنوان یک هدیه روز دختر خاص می توان روی آن حساب باز کرد.

پیشنهادات و هدایای مخصوص روز دختر - دستبند مخصوص روز دختر
دستبند نقره مخصوص روز دختر

برای مشاهده دستبند های دخترانه بیشتر می توانید به بخش دستبند های نقره زیورآلات لوکس گلامور مراجعه فرمایید.

دستبند ظریف رزگلد دخترانه نگین دار کلیو با کریستالهای سواروفسکی Ds-n179

اگر به دنبال جواهرات و زیورآلات خاص میگردید بهترین گزینه زیورآلات نگین سواروسکی و کلیو می باشند. این دستبند ها از فلز پالادیوم می باشند و ساخت فرانسه هستند. این زیورآلات با نگین های سه بعدی خود درخشندگی و زیبایی فراوانی را دارا می باشند و یک گزینه لاکچری برای روز دختر می باشند.

پیشنهادات و هدایای مخصوص روز دختر - دستبند جواهری
دستبند جواهری مناسب کادو روز دختر

برای مشاهده دستبند های جواهری بیشتر می توانید به بخش دستبند های سواروسکی زیورآلات لوکس گلامور مراجعه فرمایید.

دستبند دخترانه ژوپینگ با قطر ۵۷ میلی متری و نگین های زیرکونیا ds-n209

دستبند بدل نیز یکی از گزینه های کادو روز دختر می باشد و یک گزینه عالی برای کسانی که به دنبال خرید دستبند دخترانه ارزان قیمت هستند.دستبندی که مشاهده می کنید برند ژوپینگ می باشد و دارای قفل اهرمی است و کاملا مشابه طلا می باشد. نگین کاری روی دستبند نیز زیبایی و درخشندگی دستبند را دوچندان کرده است. این دستبند نمونه ای از دستبند های بدل زیورآلات لوکس گلامور است که از آلیاژ فلز مس ساخته شده است و دیگر دستبند های بدل از فلزات مختلف نظیر استیل، برنج و… در فروشگاه لوکس گلامور موجود است.

پیشنهادات و هدایای مخصوص روز دختر - دستبند ژوپینگ
دستبند ژوپینگ مناسب هدیه روز دختر

برای مشاهده دستبند های طرح طلا و بدل بیشتر می توانید به قسمت دستبند های دخترانه زیورآلات لوکس گلامور مراجعه فرمایید.

گردنبند دخترانه

یکی از گزینه های مناسب برای روز دختر گردنبند می باشد. معمولا گردنبند های دخترانه به صورت ظریف می باشند و بیشتر به صورت فانتزی هستند. گردنبند های دخترانه می تواند به صورت نقره، جواهری و بدل باشد که در قسمت زیر به معرفی چند نمونه مناسب برای هدیه روز دختر می پردازیم

گردنبند نقره طرح بی نهایت با نگین های برلیان اتمی nw-n229

این گردنبند یکی از محبوب ترین گردنبند ها در میان دختران می باشد و به عنوان یک طرح شیک همواره مورد توجه قرار گرفته است. این گردنبند از فلز نقره عیار 925 ساخته شده و نگین های بر روی آن از نوع برلیان اتمی میباشد که درخشندگی و شفافیت زیادی دارد.

پیشنهادات و هدایای مخصوص روز دختر - گردنبند نقره
گردنبند نقره مخصوص روز دختر

برای دیدن گردنبند نقره دخترانه بیشتر می توانید به بخش گردنبند های نقره زیورآلات لوکس گلامور مراجعه فرمایید.

گردنبند دخترانه طرح فرشته با کریستالهای سواروسکی اصل Nw-n204

این گردنبند با طرح زیبای فرشته از جنس روکش رادیوم با نگین های از نوع سواروسکی می باشد و نگین های آن به صورت سه بعدی می باشد و به عنوان یک گردنبند جواهری خاص شناخته می شود. این گردنبند دارای کارت گارانتی معتبر می باشد و از لحاظ ثبات رنگ تضمین می گردد. این گردنبند یک گزینه عالی برای کادو روز دختر و کسانی که به دنبال خرید گردنبند دخترانه جواهری هستند می باشد.

پیشنهادات و هدایای مخصوص روز دختر - گردنبند جواهری روز دختر
گردنبند جواهری مناسب روز دختر

برای مشاهده گردنبند دخترانه جواهری بیشتر می توانید به بخش گردنبند های سواروسکی زیورآلات لوکس گلامور مراجعه فرمایید.

گردنبند دخترانه ژوپینگ طرح قلب با نگین قرمز از جنس زیرکونیا nw-n145

این گردنبند جزو زیورآلات بدل می باشد و برند ژوپینگ می باشد. نگین های به کار رفته در این گردنبند از نوع زیرکونیا می باشد که به الماس شرقی نیز شهرت دارد. این گردنبند با طول 1 سانتی به عنوان یک گردنبند ظریف و فانتزی شناخته می شود. این گردنبند بدون تغییر رنگ می باشد و به عنوان یک گردنبند فانتزی می تواند حزو اولویت های خرید گردنبند دخترانه برای روز دختر باشد.

پیشنهادات و هدایای مخصوص روز دختر - گردنبند ژوپینگ
گردنبند ژوپینگ مناسب کادو روز دختر

انگشتر دخترانه

یکی از زیورآلاتی که همواره میتواند به عنوان کادو و هدیه روز دختر مورد توجه قرار گیرد انگشتر است. انگشتر های دخترانه نیز به چندین نوع تقسیم می شود که شامل انگشتر نقره، انگشتر جواهری و انگشتر بدل تقسیم می شود. در قسمت زیر به معرفی چندین گزینه مناسب برای کادو روز دختر می پردازیم تا شما را در انتخاب گزینه مناسب کمک نماید.

انگشتر نقره دخترانه طرح خوشه با نگین برلیان اتمی rg-n212

این انگشتر از نقره عیار 925 ساخته شده است و به صورت طرح خوشه گندم می باشد و به دلیل عاری از نیکل بودن بر روی پوست ایجاد حساسیت نمی کند و کاملا با پوست های حساس سازگار است. نگین های به کار رفته در این انگشتر از نوع برلیان اتمی می باشد و درخشندگی بالایی را دارا می باشند. این انگشتر یکی از زیباترین انگشتر های موجود در زیورآلات لوکس گلامور است که می تواند کادو روز دختر مناسبی باشد و آن را تقدیم عزیزانی همچون خواهر،دوست، نامزد و … کرد.

پیشنهادات و هدایای مخصوص روز دختر - انگشتر نقره
انگشتر نقره مناسب روز هدیه روز دختر

برای دیدن انگشتر دخترانه نقره می توانید به بخش انگشتر نقره لوکس گلامور مراجعه فرمایید.

انگشتر جواهری طرح خوشه کلیو با کریستالهای سواروفسکی Rg-n166

این انگشتر از جنس فلز پالادیوم است و بر روی پوست ایجاد حساسیت نمی کند. نگین های به کار رفته در این انگشتر از نوع سواروسکی می باشد که به عنوان کریستال های سه بعدی شناخته می شود و درخشش و شفافیت مثال زدنی دارند. این انگشتر برند کلیو می باشد و به صورت جواهری و ساخت فرانسه می باشد و یک گزینه عالی برای افرادی است که به دنبال خرید انگشتر دخترانه خاص و هدیه روز دختر هستند می باشد.

پیشنهادات و هدایای مخصوص روز دختر- انگشتر جواهری
انگشتر جواهری مناسب کادو روز دختر

برای دیدن انگشتر دخترانه جواهری بیشتر می توانید به بخش انگشتر دخترانه سواروسکی مراجعه فرمایید.

انگشتر دخترانه ژوپینگ نگین دار طرح طلا rg-n132

این انگشتر جزو زیورآلات بدل می باشد و به عنوان یک انگشتر ارزان قیمت می تواند هدیه مناسبی در روز دختر باشد. این انگشتر از آلیاژ فلز مس ساخته شده و نگین های به کار رفته در آن از نوع زیرکونیا می باشد.

پیشنهادات و هدایای مخصوص روز دختر - انگشتر ژوپینگ
انگشتر ژوپینگ مناسب روز دختر

بیشتر بخوانید
۱۰ کار که نباید در ولنتاین و سپندارمزگان انجام دهید

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *