دستبند دخترانه طرح طلا آویزدار اسپرت زنجیری ds-n112 از نزدیک

کیفیت زیورآلات استیل – چرا استیل برای زیورآلات خوب است ؟

زیورآلات استیل | چرا استیل در بدلیجات خوب است ؟

امروزه شاهد استفاده روزافزون از استیل به عنوان فلز اصلی در زیورآلات مخصوصا بدلیجات هستیم  که البته باید به دید مثبت به آن نگاه کرد. این فلز به دلیل خواص عالی که دارد گزینه بسیار مناسبی برای ساخت زیورآلات با قیمت مناسب می باشد و اکثر برند های متوسط و گاها بزرگ از این فلز برای ساخت بدلیجات و زیورآلاتی چون دستبند و گردنبند و انگشتر و … استفاده می کنند.

 

دستبند دخترانه

دلایل استفاده از استیل در ساخت زیورآلات :

در این مقاله از لوکس گلامور برخی از دلایلی که باعث می شود زیورآلات استیل طرفداران زیادی داشته باشد را باهم بررسی می کنیم

بدون حساسیت بودن زیورآلات استیل

بعضی از افراد به دلایلی به برخی از زیورآلات ( مخصوصا زیورآلاتی که در ترکیب خود نیکل دارند) حساسیت نشان می دهند و پوستشان سرخ شده و به خارش میافتد. زیورآلات استیل این حساسیت را ایجاد نمی کنند.

رنگ ثابت بودن استیل :

بدلیجات و زیورآلاتی که با استیل ساخته می شوند دارای رنگ ثابتی هستند و برای استفاده روزانه گزینه مناسبی محصوب می شوند و به همین دلیل بین تمام اقشار جامعه خواهان زیادی دارد . پوشش اکسید کروم که از خش افتادن سطح استیل جلوگیری می کند باعث می شود از واکنش با سایر مواد شیمیایی نیز بر حذر باشد. در محیط هایی که سطح نمک زیاد است نقره دچار رنگ رفتگی می شود، اما استیل اینطور نیست. بنابراین، برای شنا، غواصی و سایر ورزش های آبی زیورآلات استیل بهترین گزینه هستند. افرادی که باید مدام دستان خود را بشویند و دستشان با آب و کف تماس زیادی دارد نیز بهتر است از حلقه استیل استفاده کنند. افرادی که پوست شان به سایر زیورآلات و بدلیجات حساسیت نشان می دهد نیز می توانند از زیورآلات استیل به عنوان یک جایگزین ارزان و جذاب استفاده کنند.

قیمت مناسب زیورآلات استیل :

استیل فلزی با قیمت مناسب هست که باعث می شود اجناسی که با استفاده از این فلز ساخته می شوند نیز قیمت بسیار مناسبی داشته باشند .

استحکام و مقاومت بالا :

مقاومت بالای فلز استیل به سازندگان امکان می دهد حلقه ها و زنجیرهای زیبایی از آن تولید کنند که برای استفاده روزمره و دائمی بسیار مناسب می باشد و مطمئن باشید که زیورآلات شما به سادگی تحت فشار خم یا شکسته نخواهد شد . یکی از دلایل اصلی که باعث می شود در زیورآلات مردانه فلز استیل بیشتر مشاهده شود همین قدرت و استحکام بالای این فلز است .

البته در نظر داشته باشید که استیل به خاطر استحکام و قدر بالایی که دارد اجازه ساخت زیورآلات بسیار ظریف و ریزه کاری زیاد را نمی دهد و اجناس تولید شده با این فلز اکثر قالب مشخص و ثابتی دارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *