006 1 | جعبه های کادویی مناسب زیورآلات

جعبه های کادویی مناسب زیورآلات

امروزه هدف از بسته بندی علاوه بر محافظت از کالا جنبه ی زیبایی نیز دارد و نقش مهمی در رضایتمندی گیرنده بازی میکند و اغلب کمپانی های مشهور از بسته بندی های زیبا و خلاقانه برای جلب رضایت مشتری استفاده میکنند. در عرصه ی زیورآلات نیز چون تاکید بیشتری بر زیبایی و تزیینات دارد، جعبه های کادویی مناسب زیورآلات میتواند فاکتوری مهم قلمداد شود. اغلب خریداران اینترنتی زیورآلات مهمترین فاکتور در بسته بندی را حفظ سلامت کالای مورد نظرشان در نظر میگیرند، حال آنکه دریافت جواهری زیبا در یک قوطی مقوایی رنگ و رو رفته و کج و کوله در نگاه اول ارزش آن هدیه را پایین می آورد. تمام تلاش فروشگاه لوکس گلامور عرضه ی جعبه های کادویی مناسب زیورآلات شیک و در خور می باشد و در کنار بسته بندی های معمول هم اکنون چند مورد بسته بندی لوکس نیز به گزینه های موجود افزوده شده است تا اگر قصد دارید در خرید یک هدیه سنگ تمام! بگذارید یکی از جعبه های لوکس را انتخاب نمایید و مطمئن باشید باز کردن جعبه ای زیبا و دیدن جواهری در زیر نور سفید جعبه هر کسی را شگفت زده می کند. در این مقاله بسته بندی های معمول و سفارشی را با کد مربوطه قرار داده ایم و شما عزیزان می توانید یکی از آنها را بنا به سلیقه ی خود و محصولی که سفارش داده اید انتخاب نمایید.

جعبه زیورآلات رایگان لوکس گلامور

این جعبه ها بر روی محصولات سفارش داده شده از فروشگاه لوکس گلامور به صورت رندوم قرار داده می شود و در صورتی که قصد خرید تکی جعبه های رایگان را دارید می توانید برای مشاهده قیمت و همچنین خرید به بخش جعبه زیورآلات و جواهرات فروشگاه لوکس گلامور مراجعه نمایید.

جعبه انگشتر هارد باکس

جعبه های هارد باکس مخصوص انگشتر که به عنوان جا انگشتری نیز شناخته می شوند دارای ابعاد 5*5*3 سانتی متر می باشند.

جعبه انگشتر
جعبه انگشتر

جعبه نیم ست زیورآلات و جواهرات رایگان

این جعبه ها مناسب استفاده برای گردنبند، نیم ست ، دستبند و … می باشند و از هارد باکس درجه یک ساخته شده اند که به صورت طرح طلا کوب می باشند و زیبایی خاصی دارند. این جعبه نیم ست ها به صورت رایگان بر روی خرید های زیورآلات شما قرار می گیرد و درصورتی که قصد خرید این جعبه را به صورت تکی دارید می توانید به بخش جعبه زیورآلات مراجعه کنید. جعبه نیم ست های قرمز رنگ طلا کوب دارای ابعاد 9.5*7.5*3 سانتی متر می باشند.

جعبه نیم ست
جعبه نیم ست

جعبه دستبند زیورآلات رایگان

این جعبه نیز مناسب برای استفاده ساعت و دستبند های زنجیری می باشد و از سری جعبه های هارد باکسی می باشد که مخمل روی آنها قرار گرفته شده است و زیبایی خاصی دارد. لازم به ذکر است که این جعبه نیز به صورت طلا کوب می باشد. این جعبه نیز هم همانند دیگر جعبه ها در صورت خرید دستبند و یا ساعت رایگان تقدیم مشتریان عزیز خواهد شد و در صورت خرید تک جعبه می توانید به بخش جعبه زیورآلات مراجعه کنید

جعبه دستبند
جعبه دستبند

جعبه ساعت و دستبند النگویی (رایگان)

این جعبه ها معمولا برای خرید های بالای 400 هزار تومن مورد استفاده قرار می گیرد و مناسب جایگذاری ساعت، دستبند النگویی و … است. متریال استفاده شده در این جعبه نیز مخملی می باشد و دارای دو رنگ سرمه ای و قرمز می باشد و به صورت تکی نیز از بخش جعبه زیورآلات قابل خرید است این جعبه های از لحاظ ابعاد 9*9*5.5 سانتی متر می باشند.

جعبه ساعت 2 | جعبه های کادویی مناسب زیورآلات
جعبه ساعت (2)
جعبه ساعت | جعبه های کادویی مناسب زیورآلات
جعبه ساعت

جعبه چوبی النگو و نیم ست

نمونه دیگر از جعبه های دستبند و النگو و نیم ستی که به صورت رایگان در اختیار مشتریان عزیز(درصورت خرید زیورآلات) قرار می گیرد جعبه های چوبی می باشد که تبلیغات لوکس گلامور نیز روی آن حک شده است که در زیر عکس های آن را مشاهده می فرمایید. این جعبه دارای ابعاد 10*9*4.5 سانتی متر می باشد.

جعبه النگو و نیم ست | جعبه های کادویی مناسب زیورآلات
جعبه النگو و نیم ست

جعبه زیورآلات خاص و غیر رایگان لوکس گلامور

جعبه انگشتر ال ای دی دار

یکی از محبوب ترین جا انگشتری هایی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد جا انگشتری های ال ای دی دار است که سبب زیبایی و درخشندگی بالای انگشتر خواهد شد و مناسب افرادی است که به دنبال خرید جا انگشتری خاص هستند. این جا انگشتر از لحاظ ابعاد 4*6*6 سانتی متر است و در داخل آن led  به صورتی زیبا جایگذاری شده است که با باطری قابل تعویض کار می کند. برای خرید این جا انگشتری های زیبا کافیست به بخش جعبه زیورآلات و جواهرات فروشگاه لوکس گلامور مراجعه فرمایید.

جعبه انگشتر ال ای دی دار
جعبه انگشتر ال ای دی دار

جعبه انگشتر طرح تاج

یکی دیگر از جا انگشتری های خاص دخترانه و زنانه طرح تاج می باشد که جزو طرح های خاص می باشد و در روی آن نام queen حک شده است. این جا انگشتری زیبا دارای قطر 6 سانتی متر است و ارتفاعی برابر با 4.5 سانتی متر دارد.

جعبه انگشتر طرح تاج | جعبه های کادویی مناسب زیورآلات
جعبه انگشتر طرح تاج

جعبه انگشتر طرح کلاه

یکی دیگر از طرح های خاص و زیبایی که اغلب برای انگشتر مردانه استفاده می شود طرح کلاه می باشد. که به صورت مخملی می باشد و دارای قطر 6 سانتی متری با ارتفاع 4سانتی متری است. برای خرید جا انگشتری مردانه طرح کلاه می توانید از بخش جعبه زیورآلات اقدام به خرید کنید.

جعبه انگشتر طرح کلاه
جعبه انگشتر طرح کلاه

جا انگشتری دخترانه طرح بادبزن

این جا انگشتری نیز همانند دیگر جا انگشتری های شیک فروشگاه لوکس گلامور از طراحی زیبایی برخوردار است و اغلب برای انگشتر زنانه و دخترانه مورد استفاده قرار می گیرد. ابعاد این جا انگشتری نیز 7*6*3 سانتی متر می باشد و به عنوان یک جا انگشتری شیک می تواند جزو اولویت های خرید جعبه انگشتر دخترانه هر فرد خوش سلیقه ای قرار بگیرد.

جا انگشتری دخترانه طرح بادبزن | جعبه های کادویی مناسب زیورآلات
جا انگشتری دخترانه طرح بادبزن

جا انگشتری طرح گیلاس

این جا انگشتری نیز جزو لوکس ترین جعبه انگشتر ها می باشد که برای حلقه ست و یا انگشتر دخترانه مناسب می باشد و از مخمل ساخته شده است. از لحاظ ابعاد نیز این جعبه دارای طول 6 سانتی متر و عرض 2 سانتی متر می باشد که ارتفاعی 3 سانتی متری دارد.

جا انگشتری طرح گیلاس | جعبه های کادویی مناسب زیورآلات
جا انگشتری طرح گیلاس

جا انگشتری طرح صدف

این جا انگشتری و جعبه انگشتر نیز می تواند انتخابی عالی برای انگشتر زنانه و دخترانه باشد و دارای ابعاد 5*6 سانتی متر است.

جعبه انگشتر طرح صدف
جا انگشتری صدفی

جمع بندی

جعبه زیورآلات مشاهده در قسمت بالا تنها بخشی از موجودی فروشگاه لوکس گلامور می باشد که در راستای ارج نهادن به سلایق مختلف موجود شده است و به مرور عکس های آنها تکمیل خواهد شد. بدیهی است در کنار درخشندگی و زیبایی زیورآلات استفاده ازجعبه مناسب می تواند ارزش و زیبایی هدیه شما را دوچندان کند و خاطره ای زیبا از هدیه دادن و هدیه گرفتن را پدید آورد. دوستان و مشتریان عزیز نیز می توانند نظرات و پیشنهادات خود را با ما در بخش نظرات در میان بگذارند تا بر اساس نظرات شما تغییرات در فروشگاه ایجاد گردد . نظرات ارزشمند شما عزیزان باعث افتخار گروه لوکس گلامور می باشد و سعی خواهد شد تا نظرات شما عزیزان در پیشرفت کار ها مورد استفاده قرار بگیرد.

3 comments

 1. آرام

  با سلام و خسته نباشید عرض سایت قشنگتون
  نحوه سفارش این جعبه هارو تو کلینتون پیدا نکردم جعبه با کد R006 خیلی قشنگ هست و خواستم سفارش بدم لطفا راهنمایی کنین
  با تشکر

  1. لوکس گلامور

   با سلام و عرض ادب خدمت شما.
   لطفا از طریق تلگرام یا واتس آپ با ما در تماس باشید.

 2. سارااندرز

  انگشتر الماس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *