نماد ماههای سال

سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه

شاید شما عزیزان نیز با موضوعاتی در مورد سمبل ماه تولد و علامت ماهها برخورد کرده باشید و بدانید که امروزه در صنعت مد از این نمادها به وفور استفاده می شود و جایگاهی پررنگ در زیورآلات از جمله دستبند،گردنبند، جاکلیدی و وسایلی از این قبیل دارد. آیا میدانید سمبل ماه تولد شما چیست؟ این نمادها به هزاران سال پیش بازمیگردد و طبق تحقیقات گذشتگان این نمادها را از ترکیب صور فلکی با ویژگی های اخلاقی متولدین ماه های مختلف ترکیب کرده اند و سمبل ها را خلق نموده اند،نام این نماد ها زودیاک است و اکثر آن ها در یونان باستان بوجود آمدند. در این مقاله قصد معرفی نماد ماه های سال را داریم، پس با ما همراه باشید.

نماد و سمبل ماه فروردین Aries

نماد ماه فروردین حیوان قوچ است و عنصر وجودشان آتش . همچنین رز سرخ ، گل محبوبشان است و روز سه شنبه روز مبارکشان . متولدین ماه فروردین معروف به نوزاد طبیعت هستند و ستاره حاکم آن ها مارس (مریخ) است . رنگ محبوب متولید ماه فروردین قرمز و صورتی روشن و عدد خوش یمنشان ۹ است . متولدین ماه فروردین شخصیت کاردینالی دارند و “من هستم” شعار آن هاست . برای اطلاع از سنگ ماه تولد فروردین می توانید به مقاله “سنگ ماه تولد” مراجعه کنید.

نماد فروردین لوکس گلامور - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه

فروردین 300x200 - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه
گردنبند ماه فروردین

نماد و سمبل ماه اردیبهشت Taurus

سمبل ماه اردیبهشت حیوان گاو نر است و عنصر وجودشان خاک . همچنین رز صورتی ، گل محبوبشان است و روز جمعه روز مبارکشان . متولدین ماه اردیبهشت معروف به طفل شیرخوار طبیعت هستند و ستاره حاکم آن ها ونوس (زهره) است . رنگ محبوب متولید ماه اردیبهشت آبی آسمانی ، صورتی بنفش و عدد خوش یمنشان ۶ است . متولدین ماه اردیبهشت شخصیت ثابتی دارند و “همه چیز مال من است” شعار آن هاست . آیا میدانید سنگ ماه تولد شما چیست؟ می توانید به مقاله “سنگ ماه تولد” مراجعه کنید.

نماد اردیبهشت 300x219 - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه

اردیبهشت 300x219 - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه
گردنبند ماه اردیبهشت

نماد اردیبهشت لوکس گلامور - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه

نماد و سمبل ماه خرداد Gemini

نماد ماه خرداد دوقولوها است و عنصر وجودشان هوا . همچنین کاملیا ، گل محبوبشان است و روز چار شنبه روز مبارکشان . متولدین ماه خرداد معروف به کودک طبیعت هستند و ستاره حاکم آن ها مرکوری (عطارد) است . رنگ محبوب متولید ماه خرداد زرد ، سبز ، آبی و عدد خوش یمنشان ۵ است . متولدین ماه خرداد شخصیت راوی دارند و “من فکر می کنم ” شعار آن هاست . میتوانید با ترکیب نماد ماه تولد و سنگ ماه تولد خرداد هدیه ای زیبا برای متولدین خرداد خلق کنید.

نماد خرداد لوکس گلامور - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه

خرداد 300x256 - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه
گردنبند ماه خرداد

نماد و سمبل ماه تیر Cancer

سمبل ماه تیر حیوان خرچنگ است و عنصر وجودشان آب . همچنین بنفشه و لی لی ، گل محبوبشان است و روز دوشنبه روز مبارکشان . متولدین ماه تیر معروف به تازه بالغ طبیعت هستند و ستاره حاکم آن ها ماه است . رنگ محبوب متولید ماه تیر سایه ای از رنگ های خاکستری و آبی و سبز و عدد خوش یمنشان ۲ است . متولدین ماه تیر شخصیت کاردینالی دارند و “من احساس می کنم” شعار آن هاست . برای اطلاع از سنگ این ماه به مطلب سنگ ماه تولد مراجعه کنید

نماد تیر لوکس گلامور - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماهتیر 300x200 - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه

نماد و سمبل ماه مرداد Leo

نماد ماه مرداد حیوان شیر است و عنصر وجودشان آتش . همچنین آفتابگردان ، گل محبوبشان است و روز یکشنبه روز مبارکشان . متولدین ماه مرداد معروف به جوان طبیعت هستند و ستاره حاکم آن ها خورشید است . رنگ محبوب متولید ماه مرداد رنگ های غروب خورشید و عدد خوش یمنشان ۱ است . متولدین ماه مرداد شخصیت ثابتی دارند و “من اراده می کنم” شعار آن هاست . سنگ مرداد ماهی ها را در مقاله سنگ ماه تولد جستجو کنید.

 

نماد مرداد لوکس گلامور 1 - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماهنماد و سمبل ماه شهریور Virgo

سمبل ماه شهریور فرشته است و عنصر وجودشان خاک . همچنین Forgetmenot ، گل محبوبشان است و روز چهارشنبه روز مبارکشان . متولدین ماه شهریور معروف به بالغ طبیعت هستند و ستاره حاکم آن ها ولکان و مرکوری است .  رنگ محبوب متولید ماه شهریور سایه ای از خاکستری ، سبز ، نقره ای و عدد خوش یمنشان ۵ است . متولدین ماه شهریور شخصیت راوی دارند و “من تجزیه و تحلیل می کنم” شعار آن هاست . برای اطلاع از سنگ ماه تولد شهریور می توانید به مقاله “سنگ ماه تولد” مراجعه کنید.

نماد شهریور لوکس گلامور - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماهشهریور 300x232 - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه

نماد و سمبل ماه مهر Libra

سمبل ماه مهر ترازو است و عنصر وجودشان هوا . همچنین رز سفید ، گل محبوبشان است و روز جمعه روز مبارکشان . متولدین ماه مهر معروف به “با آرمان و ازدواج” هستند و ستاره حاکم آن ها ونوس (زهره) است . رنگ محبوب متولید ماه مهر بژ و قهوه ای و عدد خوش یمنشان ۶ است . متولدین ماه مهر شخصیت کاردینالی دارند و “من تعادل برقرار می کنم” شعار آن هاست . آیا میدانید سنگ ماه تولد شما چیست؟ می توانید به مقاله “سنگ ماه تولد” مراجعه کنید.

نماد مهر لوکس گلامور - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه

مهر 300x295 - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه
گردنبند ماه مهر

نماد و سمبل ماه آبان Scorpio

سمبل ماه آبان حیوان عقرب است و عنصر وجودشان آب . همچنین ارکیده و رازقی ، گل محبوبشان است و روز سه شنبه روز مبارکشان . متولدین ماه آبان معروف به “با آمان ها” هستند و ستاره حاکم آن ها پلوتو است . رنگ محبوب متولید ماه آبان قرمز تیره و عدد خوش یمنشان ۹ است . متولدین ماه آبان شخصیت ثابتی دارند و “من آرزو میکنم” شعار آن هاست . میتوانید با ترکیب نماد ماه تولد و سنگ ماه تولد آبان هدیه ای زیبا برای متولدین آبان خلق کنید.

نماد آبان لوکس گلامور - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه

آبان 300x218 - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه
گردنبند ماه آبان

نماد و سمبل ماه آذر Sagittarius

سمبل ماه آذر اسب با سیمای انسان است و عنصر وجودشان آتش . همچنین میخک ، گل محبوبشان است و روز پنجشنبه روز مبارکشان . متولدین ماه آذر معروف به “با آرمان کسب اطلاعات” هستند و ستاره حاکم آن ها ژوپیتر (مشتری) است . رنگ محبوب متولید ماه آذر ارغوانی و عدد خوش یمنشان ۳ است . متولدین ماه آذر شخصیت راوی دارند و “من میبینم” شعار آن هاست . سنگ ماه تولد آذر را در مقاله “سنگ ماه تولد من چیه؟” جستجو کنید.

نماد آذر لوکس گلامور - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه

آذز 300x208 - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه
گردنبند ماه آذر

نماد و سمبل ماه دی Capricorn

سمبل ماه دی حیوان بز است و عنصر وجودشان خاک . همچنین ماگنولی ، گل محبوبشان است و روز شنبه روز مبارکشان . متولدین ماه دی معروف به “با آرمان تجربه کردن” هستند و ستاره حاکم آن ها ساترن(زحل) است . رنگ محبوب متولید ماه دی ماگنولی و عدد خوش یمنشان ۸ است . متولدین ماه دی شخصیت کاردینالی دارند و “من به کار میگیرم” شعار آن هاست . دی ماهی های عزی،سنگ ماه تولد خود را با مراجعه به مقاله “سنگ ماه تولد” مشخص کنید.

نماد دی لوکس گلامور 300x283 - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه

دی 300x215 - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه
گردنبند ماه دی

نماد ماه دی لوکس گلامور - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه

نماد و سمبل ماه بهمن Aquarius

سمبل ماه بهمن مرد و دلو است و عنصر وجودشان هوا . همچنین نرگس ، گل محبوبشان است و روز شنبه روز مبارکشان . متولدین ماه بهمن معروف به “با آرمان ایده آلیستی” هستند و ستاره حاکم آن ها اورانوس است . رنگ محبوب متولید ماه بهمن آبی آسمانی و عدد خوش یمنشان ۴ است . متولدین ماه بهمن شخصیت ثابتی دارند و “من می دانم” شعار آن هاست . متولدین بهمن می توانند با مراجعه به مطلب “سنگ تولد” سنگ ماه تولد خود را تعیین کنند

نماد بهمن لوکس گلامور - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه

بهمن 300x216 - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه
گردنبند ماه بهمن

نماد و سمبل ماه اسفند Pisces

سمبل ماه اسفند حیوان ماهی است و عنصر وجودشان آب . همچنین بنفشه و لی لی ، گل محبوبشان است و روز پنجشنبه روز مبارکشان . متولدین ماه اسفند معروف به “با آرمان تفویض” هستند و ستاره حاکم آن ها نپتون است . رنگ محبوب متولید ماه اسفند سایه آبی و سبز دریایی و عدد خوش یمنشان ۷ است . متولدین ماه اسفند شخصیت راوی دارند و “من باور دارم” شعار آن هاست . آیا میدانید سنگ ماه تولد شما چیست؟ می توانید به مقاله “سنگ ماه تولد” مراجعه کنید.

نماد اسفند لوکس گلامور - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه

اسفند 300x225 - سمبل ماه تولد و علامت مخصوص هر ماه
دستبند ماه اسفند

در این مقاله از لوکس گلامور بانماد هر ماه و ویژگی های آنها آشنا شدیم. شما عزیزان میتوانید زیورآلات ماه تولد را از طریق سایت فروشگاه اینترنتی لوکس گلامور مشاهده و سفارش دهید. این زیورآلات میتوانند جزو بهترین گزینه ها به عنوان هدیه ی تولد باشند که علاوه بر زیبایی، دربردارنده مفاهیمی متعلق به متولدین ماه های مختلف سال هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *