پیشنهادات ویژه برای هدیه روز مادر و روز زن

هدیه روز زن

روز بیستم جمادی الثانی هر سال که مصادف با میلاد حضرت فاطمه(س) است به نام روز مادر و زن نام گذاری شده است تا همواره قدردان زحمات بی دریغ این عزیزان باشیم. در این میان در ایران رسم بر این است که با تقدیم کردن هدایایی مراتب سپاس  و تشکر را از این عزیزان به عمل می آورند تا ذره ای ناچیز از محبت های این عزیزان جبران شود. یکی از گزینه هایی که به عنوان هدیه روز مادر و زن همواره مورد توجه قرار می گیرد زیورآلات می باشد که مورد توجه بانوان ایرانی است و شاید به جرات بتوان گفت بهترین گزینه برای هدیه روز زن و روز مادر می باشد. زیورآلات و جواهراتی مثل گردنبند، دستبند، انگشتر، نیم ست، سرویس،پابند و…که همگی می توانند گزینه های زیبا و شیک برای هدیه دادن به مادر، همسر و … باشند. ما در این مقال سعی داریم تا پیشنهادات ویژه برای هدیه روز مادر و روز زن را با هم بررسی کنیم و به شما عزیزان بهترین گزینه ها را معرفی کنیم.

گردنبند زنانه

گردنبند های زنانه مخصوص روز مادر و روز زن دارای طیف گسترده ای هستند. گردنبند زنانه خود به چندین بخش تقسیم می شود که شامل گردنبند نقره، گردنبند جواهری، گردنبند بدل و گردنبند اسپرت می باشد که بسته به سلیقه هر فرد می تواند انتخاب های متفاوتی را در برگیرد که در زیر به معرفی چند نمونه از هر کدام میپردازیم.

گردنبند زنانه جواهری مناسب روز زن و مادر 

کسانی که به دنبال خرید هدیه روز مادر و یا روز زن خاص هستند می توانند جواهرات سواروسکی را به عنوان یکی از گزینه های اصلی همواره مد نظر داشته باشند. این جواهرات دارای نگین های  سه بعدی هستند که درخشش و شفافیت فوق العاده بالایی را دارا می باشند همچنین کارت گارانتی معتبر نیز یکی دیگر از ویژگی های بارز گردنبند جواهری سواروسکی است. گردنبندی که در زیر ملاحظه می فرمایید از جنس پالادیوم تقویت شده می باشد و نگین های آن ترکیبی از سنگ اوپال و سواروسکی می باشد شاید به جرات بتوان گفت این گردنبند یکی از زیباترین گردنبند های فروشگاه لوکس گلامور است که علاوه بر زیبایی سازگار با پوست های حساس است و بر روی پوست نیز ایجاد حساسیت نمی کند.

گردنبند های زنانه مخصوص روز زن و روز مادر
گردنبند های زنانه مخصوص روز زن و روز مادر

گردنبند بدل های ویژه روز مادر و روز زن

کسانی که به دنبال خرید گردنبند ارزان قیمت برای روز مادر و یا روز زن هستند می توانند گردنبند های استیل و یا برند ژوپینگ را به عنوان یکی از گزینه ها همواره مد نظر داشته باشند تا علاوه بر کیفیت بالا از قیمت های مناسب آن نیز برخوردار شوند. گزینه هایی که ما در اینجا به شما برای نمونه معرفی میکنیم شامل گردبنند زنانه ژوپینگ است که به صورت طلایی است و از آلیاژ فلز مس ساخته شده و گردنبند اسم طرح طلا می باشد که علاوه بر زیبایی کیفیت فوق العاده بالایی را نیز دارا می باشند. برای دیدن نمونه های دیگر دوستان عزیز می توانند به بخش ژوپینگ یا گردنبند اسم  مراجعه فرمایند.

گردنبند های زنانه مخصوص روز زن و روز مادر
گردنبند زنانه ژوپینگ
گردنبند های زنانه مخصوص روز زن و روز مادر
گردنبند اسم مخصوص روز زن

گردنبند نقره های مخصوص روز زن و روز مادر

گردنبند های نقره مناسب برای روز زن و مادر دارای تنوع بالایی می باشند که از نقره عیار 925 ساخته شده اند و یا دارای آبکاری طلای 18 عیار هستند و یا دارای روکش رودیوم می باشند. نگین های استفاده شده بر روی این گردنبند ها نیز عمدتا از نوع زیرکونیا می باشند که پرکابردترین نگین در بخش زیورآلات است. در بخش زیر به چندین نمونه زیبا که می توانند هدیه روز مادر و زن مناسبی باشند اشاره می کنیم. اگر به دنبال مشاهده گزینه های بیشتر نیز هستید می توانید به بخش گردنبند نقره فروشگاه لوکس گلامور مراجعه کنید.

گردنبند نقره های مناسب روز زن و مادر
گردنبند نقره فرشته
گردنبند نقره 925 مناسب روز مادر
گردنبند نقره سلطنتی
گردنبند نقره مناسب روز زن و مادر
گردنبند سیمرغ

دستبند های زنانه مخصوص روز زن و روز مادر 

دستبند های زنانه نیز گزینه های  دیگری هستند که مناسب روز مادر و روز زن می باشند و در انواع و اقسام مختلف در زیورآلات لوکس گلامور موجود است. دستبند نقره، دستبند بدل و دستبند جواهری نمونه هایی از دستبند های زنانه ای هستند که میتوانند گزینه ای فوق العاده زیبا و لاکچری برای هدیه روز زن و مادر باشند. در قسمت پایین به معرفی چند نمونه از این دستبند ها می پردازیم:

دستبند نقره زنانه مناسب روز زن و روز مادر 

دستبند های قفلی زنانه که از جنس فلز نقره می باشند و دارای عیار 925 هستند. این دستبند ها نقره بدون تغییر رنگ  می باشند و برای استفاده روزانه مناسب می باشند که بر روی آنها نگین های اتمی برلیان وجود دارد که درخشش و شفافیت بالایی را دارا می باشند. در قسمت پایین نمونه هایی از این دستبند های زیبای مناسب روز زن و روز مادر را مشاهده می کنید پیشنهاد می شود برای مشاهده دستبند های بیشتر به بخش دستبند نقره زنانه مراجعه کنید.

دستبند نقره زنانه مناسب روز زن و روز مادر 
دستبند نقره زنانه مارشالی
دستبند نقره زنانه مناسب روز زن و روز مادر 
دستبند نقره زنانه سیاه قلم
دستبند نقره زنانه مناسب روز زن و روز مادر 
دستبند نقره زنانه عیار 925

دستبند های جواهری مناسب روز زن و روز مادر 

دستبند های جواهری مخصوص روز مادر و زن اغلب به صورت نگین دار می باشند و نگین های استفاده شده بر روی آنها معمولا از جنس سواروسکی می باشند که درخشش بالایی دارد و به صورت سه بعدی است . در قسمت پایین به چندین مورد از این دستبند های زیبا اشاره می کنیم که معمولا مورد توجه افراد خاص پسند قرار می گیرد.

دستبند های جواهری مناسب روز زن و روز مادر 
دستبند زنانه سواروسکی

دستبند زنانه بدل روز مادر و زن 

این دستبند ها عموما از جنس آلیاژ فلز مس، استیل ضد زنگ و یا برنج می باشند و به صورت طرح طلا می باشند. این دستبند ها علاوه بر کیفیت ساخت بالا قیمت مناسبی نیز دارا می باشند و یکی از بهترین گزینه ها برای خرید دستبند زنانه ارزان قیمت محسوب می شوند. در قسمت پایین نمونه ای از دستبند ژوپینگ طرح طلا را مشاهده می کنید که می تواند یکی از گزینه های خرید دستبند زنانه بدل باشد. این دستبند ها دارای تنوع زیادی هستند که برای دیدن محصولات بیشتر شما می توانید به قسمت دستبند های زنانه فروشگاه لوکس گلامور مراجعه فرمایید.

دستبند زنانه بدل روز مادر و زن 
دستبند طرح بولگاری
دستبند زنانه بدل روز مادر و زن 
دستبند ژوپینگ زنانه

انگشتر های زنانه مناسب کادو روز زن و روز مادر 

یکی از شیک ترین گزینه های خرید زیورآلات برای روز مادر و روز زن انگشتر می باشد که تنوع آن از بقیه زیورآلات به مراتب بیشتر است و در انواع طرح ها در بازار موجود هستند.انگشتر های زنانه مناسب روز زن و روز مادر به چندین دسته تقسیم می شوند که شامل انگشتر زنانه نقره، انگشتر جواهری و انگشتر بدل هستند که در قسمت پایین به معرفی چندین نمونه می پردازیم.

مدل های انگشتر نقره زنانه مخصوص روز مادر و روز زن

انگشتر های نقره خود دارای طرح های مختلف می باشند که از جمله طرح طلا و طرح جواهر هستند. عیار نقره این انگشتر ها 925 می باشد و در مقابل تغییر رنگ و رطوبت مقاوم هستند. علاوه بر این نگین های این انگشتر های زیبا اغلب از نوع زیرکونیا می باشد. در قسمت پایین دو نمونه از انگشتر های نقره زنانه مخصوص روز زن و مادر اشاره می کنیم که از جذابیت و زیبایی خاصی بر خوردارند و می توانند جزو گزینه های خرید هدیه روز مادر و روز زن قرار بگیرند. شما عزیزان برای خرید انگشتر زنانه نقره و ملاحظه انگشتر های دیگر می توانید به بخش انگشتر های زنانه فروشگاه لوکس گلامور مراجعه فرمایید.

مدل های انگشتر نقره زنانه مخصوص روز مادر و روز زن
انگشتر نقره طرح طلا
مدل های انگشتر نقره زنانه مخصوص روز مادر و روز زن
انگشتر نقره جواهری
مدل های انگشتر نقره زنانه مخصوص روز مادر و روز زن
انگشتر نقره زنانه عیار 925

انگشتر های زنانه جواهری برای روز مادر و روز زن

انگشتر های جواهری شامل سه رنگ رزگلد، طلایی و نقره ای می باشند که اغلب دارای نگین سواروسکی هستند  این انگشتر ها به دلیل کیفیت ساخت بالا و استفاده از نگین های سه بعدی در ساخت آنها با استقبال زیادی مواجه شده اند و به عنوان یک انگشتر زنانه خاص شناخته می شوند.درقسمت پایین چند نمونه از انگشتر های زنانه جواهری موجود در فروشگاه لوکس گلامور را ملاحظه می کنید که می توانند هدیه ای فوق العاده زیبا برای روز زن و روز مادر محسوب شوند. شما عزیزان برای خرید انگشتر زنانه جواهری می توانید به بخش سواروسکی  اقدام به خرید نمایید.

انگشتر های زنانه جواهری برای روز مادر و روز زن
انگشتر سنگ اوپال و سواروسکی
انگشتر های زنانه جواهری برای روز مادر و روز زن
انگشتر نگین سواروسکی رزگلد
انگشتر های زنانه جواهری برای روز مادر و روز زن
انگشتر جواهری برند کلیو

انگشتر زنانه بدل مناسب روز زن و مادر

انگشتر زنانه بدل دارای تنوع زیادی هستند و برند های زیادی اقدام به تولید انگشتر زنانه بدل می کنند که از آن جمله می توان به برند  XUPING و C.D و  … اشاره کرد. این انگشتر های عموما به صورت طرح طلا و یا طرح جواهری هستند و با قیمت مناسب می توانند یکی از گزینه های خرید انگشتر زنانه ارزان قیمت  محسوب شوند و جزو پیشنهادات ویژه برای هدیه روز مادر و روز زن قرار بگیرند. ما در قسمت پایین چند نمونه از انگشتر های بدل را آورده ایم که برای خرید می توانید به بخش انگشتر های طرح جواهر و یا انگشتر برند C.D و یا انگشتر های ژوپینگ فروشگاه لوکس گلامور مراجعه نمایید.

انگشتر زنانه بدل مناسب روز زن و مادر
انگشتر زنانه ژوپینگ
انگشتر زنانه بدل مناسب روز زن و مادر
انگشتر زنانه طرح طلا

انواع سرویس و نیم ست زنانه مخصوص روز مادر و روز زن

سرویس های زنانه به انواع و اقسام متعدد تقسیم می شودند که از آن جمله می توان به سرویس کامل، نیم ست گوشواره و گردنبند،نیم ست دستبند و انگشتر و نیم ست دستبند و گردنبند اشاره کرد. هر کدام از این نیم ست ها نیز نیز به صورت طرح طلا، جواهری و نقره در زیورآلات لوکس گلامور موجود است و در قسمت پایین به معرفی بهترین گزینه های آنها به مناسبت روز مادر و زن می پردازیم.

سرویس کامل مخصوص روز زن و روز مادر

سروس کامل شامل دستبند،گوشواره و گردنبند می باشد که به صورت سرویس بدل، سرویس جواهری و نقره در زیوآلات لوکس گلامور می باشد. که بهترین گزینه های به مناسبت روز مادر و زن در قسمت جواهرات سرویس زنانه خرم سلطان کلیو با نگین های سواروسکی اصل است که از پالادیوم ساخته شده و از جنس فلز پالادیوم می باشد و نگین های سه بعدی سواروسکی آن زیبایی بی نظیری را به آن بخشیده است.

 سرویس زنانه خرم سلطان کلیو با نگین های سواروسکی اصل - هدیه روز مادر و روز زن
سرویس زنانه خرم سلطان کلیو با نگین های سواروسکی اصل

در قسمت زیورآلات نقره نیز می توان به سرویس نقره سرویس نقره عروس ۹۲۵ طرح طلا se-no158 اشاره کرد که دارای نگین های اتمی برلیان می باشد و جزو زیباترین سرویس های زنانه فرروشگاه لوکس گلامور محسوب می شود.

سرویس نقره سرویس نقره عروس ۹۲۵ طرح طلا se-no158 - کادو روز زن
سرویس نقره سرویس نقره عروس ۹۲۵ طرح طلا se-no158

از سری زیورآلات بدل نیز می توان به به سرویس طرح طلای se-n96  اشاره کرد که علاوه بر زیبایی دارای قیمت مناسبی است و برای افرادی که به دنبال خرید سرویس زنانه ارزان قیمت هستند مناسب می باشد.

پیشنهادات ویژه برای هدیه روز مادر و روز زن

نیم ست گوشواره و گردنبند

یکی دیگر از پرطرفدار ترین گزینه ها برای هدیه روز مادر و زن نیم ست گوشواره و گردنبند می باشد. این نیم ست ها نیز به صورت بدل، جواهری و نقره در زیورآلات لوکس گلامور موجود است. تنوع بالای نیم ست باعث شده است که در اینجا چندین گزینه محبوب و پرفروش که مناسب روز مادرو  روز زن هستند را معرفی نماییم.

نیم ست دخترانه جواهر کلیو با نگین های سواروسکی اصل ns-n172

نیم ست جواهری کلیو که از جنس فلز پالادیوم می باشد و بر روی پوست ایجاد حساسیت نمی کند. نیگن های به کار رفته در این نیم از نوع سواروسکی و به صورت سه بعدی می باشند که درخشش و زیبایی فوق العاده بالایی را دارا می باشد. این نیم ست جزو جواهرات خاص محسوب می شود که می تواند به عنوان هدیه ای شیک مورد توجه قرار بگیرد.

نیم ست دخترانه جواهر کلیو با نگین های سواروسکی اصل ns-n172 - کادو روز مادر
نیم ست دخترانه جواهر کلیو با نگین های سواروسکی اصل ns-n172

نیم ست زنانه نقره سلطنتی با نگین های کریستالی زیرکونیا ds-n173

این نیم ست از جنس نقره عیار 925 است و نگین های به کار رفته در آن از نوع برلیان اتمی می باشد که به صورت باگت هستند. این نیم ست مناسب افرادی است که به دنبال خرید نیم ست نقره زنانه برای روز مادر و یا روز زن هستند.

پیشنهادات ویژه برای هدیه روز مادر و روز زن

نیم ست گوشواره و گردنبند ژوپینگ با طرح طلای خوشه گندم ns-n187

این نیم ست از زیورآلات برند ژوپینگ است که به جرات می توان گفت معروف ترین برند دنیای بدلیجات استو دارای کیفیت بالا و مثال زدنی می باشد . این نیم ست مناسب افرادی است که به دنبال خرید نیم ست طرح طلا به مناسبت روز مادر و روز زن هستند

نیم ست گوشواره و گردنبند ژوپینگ با طرح طلای خوشه گندم ns-n187 - هدیه روز زن
نیم ست گوشواره و گردنبند ژوپینگ با طرح طلای خوشه گندم ns-n187

برای دیدن نیم ست های گوشواره و گردنبند بیشتر می توانید به بخش نیم ست های فروشگاه لوکس گلامور مراجعه فرمایید.

گوشواره زنانه مخصوص روز زن و رزو مادر

گوشواره جزو زیورآلاتی هست که همواره مورد توجه خانم ها قرار گرفته است. انواع گوشواره های جواهر، نقره و بدل در زیورآلات لوکس گلامور موجود هستند که می توانند جزو گزینه اصلی خرید هدیه روز مادر و یا روز زن محسوب شوند. در این بخش قصد داریم بهترین و مناسب ترین گزینه های رو به شما عزیزان معرفی کنیم.

گوشواره جواهری:

گوشواره جواهری لاله گوشی کلیو که از فلز پالادیوم ساخته شده است و کاملا با پوست های حساس سازگار است و بر روی پوش ایجاد حساسیت نمیکند. نگین های به کار رفته در این گوشواره از نوع سواروسکی است و به عنوان بهترین کریستال های دنیا شناخته می شوند .

گوشواره جواهری لاله گوشی کلیو - هدیه روز زن
گوشواره جواهری لاله گوشی کلیو

برای دیدن ادامه گوشواره های بیشتر می توانید به بخش گوشواره های جواهری فروشگاه لوکس گلامور مراجعه فرمایید.

گوشواره بدل:

گوشواره های بدل به انواع اقسام مختلف تقسیم می شود که بهترین گزینه گوشواره برند ژوپینگ می باشد و در انواع و اقسام مدل ها در زیورآلات لوکس گلامور موجود است. در قسمت پایین نمونه گوشواره های ژوپینگ را مشاهده می فرمایید.

پیشنهادات ویژه برای هدیه روز مادر و روز زن

برای دیدن گوشواره های بدل بیشتر می توانید به قسمت گوشواره های زیورآلات لوکس گلامور مراجعه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *