پیشنهادهایی برای خرید کادو ولنتاین 2020

پیشنهادهایی برای خرید کادو ولنتاین 2020

25 بهمن مصادف با روز ولنتاین است. انتخاب کادو ولنتاین مناسب یکی از مشکلاتی است که می تواند ذهن هر فردی را به خود درگیر کند و سوالاتی همانند ” کادو مناسب روز ولنتاین چیست ؟ “یا ” برای ولنتاین چی بخرم؟” یا “بهترین هدیه برای روز ولنتاین چیست ؟” یا ” هدایای مناسب ولنتاین کدامند ؟” ذهن هر فردی را به خود درگیر کند.در این مقاله با ما همراه شوید تا برخی از پیشنهادات کادو ولنتاین ارزان قیمت را باهم بررسی کنیم که می توانند هدیه ای عاشقانه و زیبا برای همسر، دوست، نامزد و … باشند.

زیورآلات مناسب ولنتاین کدامند؟

یکی از بخش هایی که می توان از آن به عنوان کادو ولنتاین 2020 یاد کرد زیورآلات می باشد که متناسب با وسع مالی هر فرد و در انواع طرح ها موجود می باشد. در این بخش قصد داریم نگاهی به انواع زیورآلات مناسب ولنتاین 2020 بندازیم و زیورآلات مخصوص ولنتاین مردانه و زنانه را به صورت جداگانه باهم بررسی کنیم.

زیورآلات مردانه و پسرانه مناسب ولنتاین 2020

زیورآلات مردانه مناسب ولنتاین شامل گردنبند مردانه، دستبند مردانه و انگشتر مردانه می شود که در قسمت زیر به معرفی هر کدام به صورت جداگانه می پردازیم:

دستبند های مردانه مناسب ولنتاین 2020

دستبند های مردانه مناسب ولنتاین 2020 به سه بخش چرم، فلزی و سنگی تقسیم می شود که تصاویر هر کدام در بخش زیر آمده است.

دستبند های چرم اسپرت می توانند گزینه مناسبی برای هدیه مردانه ولنتاین 2020 باشند که از چرم طبیعی درجه یک ساخته شده اند و بیشتر جوان پسند می باشند.

پیشنهاد مناسب کادو ولنتاین مردانه - دستبند چرمی
دستبند مناسب کادو ولنتاین مردانه - دستبند مردانه

برای دیدن ادامه دستبند های چرم مردانه مناسب ولنتاین 2020 می توانید به بخش دستبند چرم مردانه مراجعه کنید.

دستبند های فلزی نیز بخش دیگری از دستبند های مناسب هدیه ولنتاین مردانه 2020 هستند که در انواع فلز ها نظیر تنگستن و استیل در فروشگاه لوکس گلامور موجود می باشند که تصاویر بخشی از آنها را مشاهده می کنید.

دستبند مردانه مناسب ولنتاین- دستبند مردانه
دستبند مردانه هدیه ولنتاین-دستبند مردانه فلزی

برای مشاهده ادامه دستبند های مردانه فلزی مناسب ولنتاین می توانید به بخش دستبند مردانه فروشگاه لوکس گلامور مراجعه کنید.

یکی دیگر از دستبند های  پرطرفدار برای کادو ولنتاین مردانه استفاده از دستبند های دست ساز سنگی می باشد که نمونه های زیبا و خاص آن را در بخش زیر مشاهده می کنید.

دستبند مردانه مناسب ولنتاین-دستبند سنگی
دستبند پسرانه هدیه ولنتاین-دستبند اسپرت

برای مشاهده ادامه دستبند مردانه های سنگی مناسب ولنتاین 2020 می توانید به بخش دستبند سنگی مراجعه کنید.

گردنبند های مردانه مناسب هدیه ولنتاین 2020

گردنبند های مردانه را می توان بخش دیگری از گزینه های مربوط به کادو ولنتاین مردانه 2020 دانست که شامل گردنبند های استیل، سنگی و نقره می باشند که در انواع طرح طلا، فشن و اسپرت در فروشگاه لوکس گلامور موجودند که در بخش پایین به نمونه از این گردنبند ها اشاره کرده ایم که می توانند یک هدیه مردانه مناسب باشند.

گردنبند مردانه مناسب ولنتاین-گردنبند استیل مردانه
گردنبند مردانه هدیه ولنتاین -گردنبند مردانه
گردنبند مردانه خاص برای ولنتاین-گردنبند فشن مردانه
زنجیر نقره مردانه برای ولنتاین -زنجیر نقره

گردنبند های مردانه ای که مشاهده کردید تنها بخش کوچکی از هدایای مردانه مناسب ولنتاین 2020 هستند و برای مشاهده گزینه های بیشتر می توانید به بخش گردنبند مردانه مراجعه کنید.

انگشتر های مردانه مناسب هدیه ولنتاین 2020

یکی دیگر از زیورآلات مردانه ای که برای ولنتاین 2020 مناسب می باشند انگشتر است. انگشتر های مردانه مناسب ولنتاین 2020 دارای تنوع بالایی هستند و می توانند در انواع فلز ها و استایل ها عرضه شده باشند. برای هدیه ولنتاین مردانه ارزان قیمت توصیه می شود از انگشتر های مردانه استیل استفاده کنید که قیمت به مراتب پایین ترین نسبت به انگشتر های نقره و طلا دارند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند و بدون تغییر رنگ و کیفیت می باشد. در صورتی که به دنبال خرید انگشتر مردانه با کیفیت و لوکس می گردید می توانید انگشتر های مردانه ترک را به عنوان یکی از گزینه های در نظر بگیرید که بیشتر جوان پسند و اسپرت می باشند. در صورتی که به دنبال انگشتر مردانه نقره طرح سنتی و مذهبی می گردید می توانید از انگشتر های سنگ حدید، فیروزه و یا عقیق استفاده کنید. در بخش پایین نمونه ای از انگشتر های مردانه مناسب ولنتاین 2020 را مشاهده می کنید که می توانند جزو گزینه های خرید قرار بگیرند.

انگشترهای مردانه نقره ترک:

انگشتر نقره مردانه مناسب ولنتاین
-انگشتر نقره
انگشتر مردانه نقره ولنتاین-انگشتر مردانه اسپرت

انگشتر های مردانه نقره مذهبی:

انگشتر مردانه حدید هدیه ولنتاین-انگشتر نقره حدید
انگشتر عقیق مردانه مناسب ولنتاین-انگشتر مردانه

نمونه انگشتر های مردانه استیل:

انگشتر مردانه اسپرت ولنتاین-انگشتر مشکی مرادانه
انگشتر مردانه مناسب هدیه ولنتاین-انگشتر مردانه

انگشتر هایی که مشاهده کردید تنها بخش کوچکی از انگشتر های مردانه مناسب کادو ولنتاین 2020 فروشگاه لوکس گلامور می باشد که می تواند هدیه مناسبی برای هدیه دادن به عزیزان در ولنتاین باشد. توصیه می شود برای برای مشاهده انگشتر های بیشتر به بخش انگشتر مردانه فروشگاه لوکس گلامور مراجعه کنید.

زیورآلات زنانه و دخترانه مناسب هدیه ولنتاین 2020

هدایا و کادو ولنتاین هایی که می توان برای خانم ها در نظر گرفت در بخش زیورآلات نسبت به مردان بیشتر می باشد. زیورآلات زنانه و دخترانه مناسب کادو ولنتاین 2020 شامل: گردنبند زنانه و دخترانه، دستبند زنانه و دخترانه، نیم ست و سرویس زنانه و دختران، پابند، گوشواره و انگشتر می باشد که در بخش زیر به معرفی جداگانه هر کدام می پردازیم. 

انگشتر های زنانه و دخترانه مناسب ولنتاین 2020

انگشتر های زنانه و دخترانه ای که مناسب ولنتاین 2020 نیز میباشند به بخش های مختلفی تقسیم می شوند که شامل انگشتر های نقره، انگشتر های بدل و انگشتر های جواهری می باشند که در بخش پایین به نمونه هایی از این انگشتر های اشاره شده است.

انگشتر دخترانه مناسب ولنتاین-انگشتر استیل دخترانه
انگشتر نقره زنانه مناسب ولنتاین-انگشتر نقره زنانه
انگشتر دخترانه ارزان قیمت ولنتاین-انگشتر دخترانه

برای مشاهده انگشتر های زنانه و دخترانه بیشتر که برای کادو ولنتاین 2020 مناسب هستند می توانید از بخش انگشتر های زنانه و دخترانه فروشگاه لوکس گلامور بازدید کنید.

گردنبند زنانه و دخترانه های مناسب هدیه ولنتاین

گردنبند همواره یکی از پرطرفدارترین گزینه های برای هدیه ولنتاین بوده است که به دو بخش زنانه و دخترانه قابل تقسیم که در انواع فلز های نقره، استیل، برنجی و … می تواند باشد که در بخش پایین به نمونه هایی از زیباترین گردنبند ها که می توانند برای ولنتاین مناسب 2020 باشند اشاره کرده ایم .

گردنبند سواروسکی مناسب ولنتاین-گردنبند سواروسکی
گردنبند نقره دخترانه برای ولنتاین- گردنبند نقره دخترانه
گردنبند زنانه مناسب ولنتاین- گردنبند استیل زنانه

توصیه می شود برای مشاهده گردنبند های بیشتر و خرید به بخش گردنبند های زنانه و دخترانه مراجعه کنید.

دستبند های زنانه و دخترانه مناسب ولنتاین

دستبند های زنانه و دخترانه نیز می توانند یک سورپرایز عالی برای عزیزان در روز ولنتاین باشند. دستبند زنانه و دخترانه مناسب ولنتاین 2020 دارای تنوع بالایی هستند و شامل دستبند های نقره زنانه، دستبند های استیل و دستبند های سواروسکی می شوند که در انواع قیمت ها و مناسب با همه سلیقه ها در بخش دستبند زنانه و دخترانه موجود است که در بخش پایین به چندین نمونه از این دستبند ها اشاره می کنیم.

دستبند زنانه مناسب ولنتاین- دستبند زنانه
دستبند نقره ظریف برای ولنتاین-دستبند دخترانه
دستبند زنانه بدل برای ولنتاین- دستبند زنانه طرح طلا

سرویس نقره های مناسب هدیه ولنتاین

یکی دیگر از گزینه هایی که می تواند برای هدیه ولنتاین مناسب باشد سرویس نقره می باشد که به صورت طرح طلا و جواهری هستند. این سرویس های نقره دارای فاکتور معتبر می باشند و به صورت تراش و نگین دار هستند. اگر به دنبال خرید سرویس نقره های قیمت مناسب و شیک هستید پیشنهاد می کنیم به بخش سرویس نقره مراجعه فرمایید که نمونه ای از این طرح ها را در بخش پایین مشاهده می کنید.

سرویس نقره مناسب ولنتاین- هدیه ولنتاین زنانه
سرویس نقره ظریف برای ولنتاین- سرویس نقره ظریف
سرویس نقره جواهری مناسب کادو ولنتاین-سرویس نقره 925
سرویس نقره طرح طلا برای ولنتاین-سرویس نقره عروس

ساعت های زنانه و دخترانه مناسب هدیه ولنتاین

یکی از اکسسوری هایی که همواره به عنوان یک هدیه شیک و زیبا مد نظر برای خرید کادو ولنتاین زنانه و دخترانه می باشد ساعت است. ساعت های زنانه و دخترانه مناسب هدیه ولنتاین به دو بخش نقره و اسپرت تقسیم می شوند که در قسمت پایین نمونه هایی از این ساعت ها که مناسب ولنتاین هستند مشاهده می کنید.

ساعت نقره زنانه مناسب ولنتاین-ساعت نقره جواهری
ساعت دخترانه مناسب ولنتاین- ساعت زنانه استیل
ساعت دخترانه اسپرت کادو ولنتاین- ساعت داتیس اسپرت

برای مشاهده بیشتر ساعت های زنانه و دخترانه می توانید به بخش ساعت زنانه مراجعه کنید.

گوشواره های زنانه و دخترانه مناسب کادو ولنتاین

یکی از گزینه های شیک و فانتزی که می توان برای کادو ولنتاین زنانه در نظر گرفت گوشواره می باشد. گوشواره ها در اندازه و جنس های مختلف وجود دارند که در انواع رنج قیمت وجود دارند. در قسمت پایین به نمونه ای از این گوشواره اشاره می کنیم که می توانند جزو گزینه های پیشنهادی برای ولنتاین 2020 باشند.

گوشواره مناسب ولنتاین-گوشواره نقره مرواریدی
گوشواره نقره مناسب ولنتاین-گوشواره نقره
گوشواره آویزی مناسب ولنتاین-گوشواره بلند نقره

برای دیدن ادامه گوشواره های مناسب هدیه ولنتاین توصیه می شود به بخش گوشواره زنانه و دخترانه فروشگاه لوکس گلامور مراجعه کنید.

شال و روسری های مناسب هدیه ولنتاین زنانه

شال و روسری نیز یکی از گزینه های عالی و شیک برای هدیه ولنتاین زنانه می باشد. شال و روسری به چندین بخش تقسیم می شود که شامل شال و روسری نخی و ابریشمی، حریر و … می باشد که در قسمت پایین به معرفی چندین طرح از این روسری های می پردازیم:

 روسری های نخی مناسب هدیه ولنتاین

روسری های زنانه نخی بیشترین کاربرد را دارا می باشند و همواره مورد توجه قرار می گیرند و برای استفاده روزانه و مجالس مناسب می باشند. از دیر باز روسری را به عنوان یک هدیه زنانه زیبا در نظر می گرفته اند که هم قیمت مناسبی دارد و هم زیبایی و چشم گیری خاصی دارد. روسری های نخی نیز در این میان به دلیل عدم سرخوردگی و قابلیت شست و شو و همچنین داشتن طرح های متنوع در اولویت بوده است. در قسمت پایین نمونه ای از روسری های نخی را مشاهده می کنید که می تواند کادو ولنتاین مناسبی باشند.

روسری نخی مناسب هدیه ولنتاین-روسری نخی قواره بزرگ
روسری نخی زنانه ولنتاین-روسری نخی جدید
روسری زنانه مناسب ولنتاین 2020- روسری نخی

برای دیدن ادامه روسری های نخی می توانید به بخش شال و روسری نخی فروشگاه لوکس گلامور مراجعه کنید.

شال و روسری های ابریشمی مناسب کادو ولنتاین

شال و روسری های ابریشمی نیز طرفداران خاص خود را دارا می باشد و دارای درخشندگی و زیبایی خاصی هستند که آنها را مناسب استفاده در مجالس مختلف می کند و همواره مورد استفاده بانوان عزیز قرار میگیرد از همین رو می تواند یک هدیه ولنتاین مناسب برای همسر، نامزد و … باشد. در قسمت پایین به چندین نمونه زیبا از این روسری های اشاره شده است که می تواند یک هدیه ولنتاین زیبا باشند.

روسری ابریشمی برای کادو ولنتاین-روسری ابریشمی
روسری ابریشمی مناسب هدیه ولنتاین 2020- روسری ابریشمی

روسری ابریشمی هدیه ولنتاین-روسری زنانه

برای دیدن ادامه روسری های ابریشمی مناسب ولنتاین می توانید به بخش شال و روسری ابریشمی مراجعه کنید.

عطر و ادکلن های مناسب هدیه ولنتاین

یکی دیگر از بخش هایی که برای خرید کادو ولنتاین مورد توجه قرار می گیرد عطر و ادکلن می باشد که در انواع رایحه ها و قیمت ها در بازار موجود می باشد. ما در این قسمت سعی داریم پروفروش ترین و محبوب ترین عطر و ادکلن هایی که می تواند هدیه ولنتاین مناسبی باشد را به شما معرفی کنیم. معرفی عطر و ادکلن های به دو بخش زنانه و مردانه تقسیم خواهد شد که در قسمت زیر مشاهده می کنید.

عطر و ادکلن های زنانه مخصوص هدیه ولنتاین

عطر و ادکلن های زنانه در دو رایحه کلی تلخ و شیرین هستند که ساخت کشور فرانسه می باشند و از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشند که به دو نمونه اشاره شده است.

عطر و ادکلن زنانه مخصوص ولنتاین- ادوپرفیوم زنانه
عطر و ادکلن زنانه برای کادو ولنتاین-عطر و ادکلن زنانه

برای مشاهده بیشتر عطر و ادکلن های زنانه و دخترانه مناسب ولنتاین می توانید به بخش عطر و ادکلن زنانه فروشگاه لوکس گلامور مراجعه کنید.

عطر و ادکلن های مردانه مخصوص کادو ولنتاین

عطر و ادکلن های مردانه یکی از محبوب ترین کادو های ولنتاین است که برای انواع سلیقه ها دارای رایحه های متفاوت است. در قسمت پایین به عطر و ادکلن های معروفی که می توانند هدیه ولنتاین مردانه مناسبی باشند اشاره شده است که از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند.

عطر و ادکلن مردانه برای ولنتاین- عطر و ادکلن مردانه
عطر و ادکلن مردانه مناسب ولنتاین- عطر و ادکلن مردانه

برای مشاهده عطر و ادکلن های مردانه بیشتر مناسب هدیه ولنتاین می توانید به بخش عطر و ادکلن مردانه مراجعه کنید.

لوازم دکوری مخصوص هدیه ولنتاین

شاید به جرات بتوان گفت که فانتزی ترین و پرطرفدار ترین بخش هدایای ولنتاین لوازم دکوری و تزئینی می باشند که هم مناسب آقایان می باشند و هم برای کادو ولنتاین زنانه مناسب می باشد. در این قسمت می خواهیم به چندین مورد از این هدایا اشاره کنیم که می توانید برای هدیه ولنتاین از انها استفاده کنید.

لوازم دکوری مناسب ولنتاین- تابلو منبت
لوازم دکوری مناسب ولنتاین-قندان فانتزی
بشقاب مناسب ولنتاین- هدیه ولنتاین

این محصولات تنها بخش کوچکی از هدایای فانتزی و دکوری مخصوص ولنتاین بوده اند که برای مشاهده محصولات بیشتر می توانید از بخش دکوری دیدن فرمایید.

در این مقاله سعی شده است تا به هدایای ولنتاین مناسب و شیک اشاره شود که به صورت دسته بندی زنانه و مردانه اشاره شده است. این هدایا طبف گسترده ای از هدایا از جمله زیورآلات، شال و روسری، عطر و ادکلن و لوزام دکوری را شامل شد که اکثرا برای هدیه ولنتاین مورد استفاده قرار می گیرد بدیهی است به مرور این لوازم آپدیت خواهند شد و کادو ولنتاین های مناسب در این مقاله مورد اشاره قرار خواهند گرفت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شماست. لطفا سوال خود را مطرح کنید