گران قیمت ترین الماس دنیا

گران قیمت ترین و با ارزش ترین الماس های دنیا

5 مورد از گران قیمت ترین الماس دنیا

همیشه داشتن یک الماس و کریستال گران قیمت و ارزشمند حس بسیار خوبی را در صاحبش ایجاد می کند و هرچقدر ارزش این سنگ یا الماس بیشتر باشد میزان غرور و دلچسبی آن بیشتر می شود! احتمالا همه خانم ها می خواهند یکی از با ارزشترین سنگ های دنیا را داشته باشند ولی متاسفانه تعداد این الماس ها بسیار کم و انگشت شمار است . در این مقاله از لوکس گلامور به معرفی 5 الماس بسیار ارزشمند دنیا که توسط خانم ها مورد استفاده می شود می پردازیم.

1- حلقه با الماس آبی چوپارد ، Chopard

این حلقه با داشتن الماسی آبی رنگ یکی از نایابترین و زیباترین زیورآلات دنیا محسوب می شود که ارزش بسیار بالایی دارد. حلقه ی الماس آبی چوبارد از کلاس و جایگاه بسیار بالایی به دلیل انحصاری و تک بودن در دنیای زیبایی دارد. ارزش بسیار بالای این حلقه به دلیل الماس بسیار درخشان آن است که وزنی برابر 9 قیراط دارد. این حلقه ارزشی معادل با 16.26 میلیون دلار دارد.

2- قلب اقیانوس heart of the ocean

شاید شناخته شده ترین الماس در میان این لیست 5 موردی الماس قلب دریا باشد که آن را در فیلم Titanic تایتانیک دیده اید! تراش نمادین این الماس توسط طراح بسیار معروف زیورآلات آقای هری وینستون انجام شده است که به شکل قلب آبی رنگ خودنمایی می کند و بسیار زیبا و درخشان است. وزن این الماس آبی رنگ 15 قیراط است که ارزشی معادل 20 میلیون دلار دارد.

The World's Most Expensive Diamonds

3- الماس صورتی

این الماس بسیار نادر صورتی رنگ که وزنی برابر با 14.23 قیراط دارد به دلیل رنگ فوق العاده و شفاف بودن بی همتا یکی از بی نظیرترین الماس های دنیا محسوب می شود. این الماس به دلیل رنگ فوق العاده زیبای آن مطمئنا یکی از آرزوهای زیبا پسندان محسوب می شود. ارزش مادی این الماس برابر 23.2 میلیون دلار می باشد.

The World's Most Expensive Diamonds

4- الماس صورتی graff

این الماس یکی از گران قیمت ترین الماس های دنیا با قیمتی برابر 1.85 میلیون دلار برای هر قیراط می باشد. کلکسیونر معروف آقای Laurence Graff این الماس بسیار با ارزش را از طراح الماس قلب اقیانوس ، آقای وینستون به قیمت 46.2 میلیون دلار خریداری کرده است. این الماس 24.78 قیراطی به عنوان ارزشمند ترین الماس پیدا شده تا به حال مطرح می باشد. و حلقه ای که این الماس را به خود گرفته است از جنس پلتونیوم می باشد.

The World's Most Expensive Diamonds

5-گردنبند الماس بی همتا

نام این گردنبد غلو نیست و واقعا این گردنبند ارزشمند ترین گردنبند دنیا می باشد. طراح الماس به کار رفته در این گردنبد 4 سال طول کشیده است تا این گردنبد 55 میلیون دلاری را آماده کند. الماس زرد رنگ به کار رفته در این گردنبند 407.48 قیراط وزن دارد و در این گردنبند از 91 الماس دیگر نیز استفاده شده است که وزن کل این الماس ها به 229.52 قیراط می رسد. این گردنبد زنجیری به رنگ رزگلد دارد که زیبایی وصف ناپذیری به این گردنبند داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *