10 برند برتر در زیورآلات

مردم همیشه از گذشته تا به امروز عاشق زیبایی بودند و به زیبایی خود اهمیت می دادند . استفاده از مواد و اجسام با ارزش مثل الماس و یا نگین یا مروارید و کریستال های زیبا همیشه مورد توجه بوده است البته توجه خانوم ها به زیورآلات و زیبایی همیشه بیشتر از آقایان بوده است. ساخت زیورآلات و تراش دادن سنگ های قیمتی امروزه یک تجارت بسیار موفق محسوب می شود . امروزه با استفاده از تکنولوژی و ابزار های جدید کریستال ها و زیورآلات بسیار با کیفیتی می سازند که همانند الماس و طلا می درخشند و از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند. یکی از شرکت های مشغول در حوزه زیورآلات از سال 2014 تا 2015 یک تحقیق درباره زیورآلات محبوب و رتبه بندی آن ها انجام داده است که نتایج آن را در این مقاله از لوکس گلامور بررسی می کنیم.

برند های محبوب زیورآلات

طی یک سری تحقیقات انجام شده برند Pandora  بیشترین طرفدار را در میان برند های زیورآلات دارد و از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. در این تحقیق 39 برند جهانی در زیورآلات مورد بررسی اولیه قرار گرفتند و با استفاده از روش های ترکیبی و بیشتر بر اساس جست و جو های انجام شده در گوگل و کلید واژه های مورد نظر کاربران و همچنین دیگر نرم افزار های ارزیابی 10 برند پرطرفدار استخراج شده است . در این تحقیق 6417 عبارت جست و جو شده مد نظر قرار گرفته است که 128 میلیون بار در موتور های جست و جو ، جست و جو شده است.

10 برند پرطرفدار در زیورآلات به تریب زیر می باشد :

  1. Pandora پاندورا
  2. Tiffany & Co. تیفانی
  3. Swarovski سوارسکی
  4. Cartier کارتیر
  5. Thomas Sabo توماس سابو
  6. Bvlgari بولگاری
  7. David Yurman دیوید یورمن
  8. Kendra Scott کندرا سکات
  9. Chanel شنل
  10. Michael Kors میشاییل کرس
10 برند برتر در زیورآلات
10 برند برتر در زیورآلات

این تحقیق از سال 2014 تا 2015 انجام شده است و نتایج آن فقط برای ایران نیست و ممکن است کشور های مختلف از سلایق مختلفی بهره مند باشند . اکثر این برند ها فقط در زمینه زیورآلات کار نمی کنند و در زمینه های مختلفی نیز فعالیت دارند. شما هم اگر نظری در این باره دارید می توانید با ما در میان بگذارید.

 

بیشتر بخوانید
عوامل ایجاد کننده حساسیت پوستی به زیورآلات و راه حل های رفع حساسیت

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *