راهنمای انتخاب و خرید گوشواره

شاید شما نیز تا به حال قصد خرید گوشواره برای خودتان یا عزیزانتان به عنوان هدیه داشته اید ولی دو دل شده اید که چه نوع گوشواره ای مناسب است ؟ چه طرحی از گوشواره مناسب صورت طرف مقابل یا حتی خودتان است ؟ چه رنگ گوشواره ای زیباتر است ؟ چه نوعی از گوشواره ها به صورت شما یا طرف مقابلتان می آید ؟ چه طرح گوشواره ای زیباتر است ؟ چه گوشواره ای برای لباس های شما مناسب است؟

انتخاب گوشواره می تواند در عین سادگی کار سردرگم کننده ای نیز باشد چرا که انواع مختلفی از آن وجود دارد و انتخاب یک مدل و رنگ و استایل مناسب خود به خود کار آسانی نیست. اگر سوالات بالا در ذهن شما نیز ایجاد شده است پس بهتر است در این مقاله از لوکس گلامور با ما همراه باشید تا راهنمای مناسبی برای خرید گوشواره داشته باشید.

گوشواره را می توان یکی از اساسی ترین زیورآلات و جواهرات دانست که استفاده از آن از زمان های گذشته در میان همه مردم رواج داشته است از دور افتاده ترین قبیله ها تا کشورهای متمدن از انواع گوشواره استفاده می شده است. با توجه به راحتی و زیبایی و سبک بودن گوشواره ها می توان گفت که هنگام خارج شدن از خانه ممکن است کسی دستبند خود را فراموش کند ولی به ندرت پیش می آید که گوشواره ها فراموش شوند !

مدل های بسیار متنوعی از گوشواره ها در بازار وجود دارد که باعث می شود بتوانید آن ها را با هر نوع لباس و روپوش یا دیگر زیورآلات نیز ست کنید. گوشواره ها قیمت و سایز و رنگ و استایل های بسیار متنوعی دارند که باعث می شود گوشواره ها به عنوان یک هدیه مناسب شناخته شوند پس اگر شما نیز قصد خرید هدیه دارید گوشواره می تواند انتخاب مناسبی باشد ولی اول باید با نکات انتخاب گوشواره آشنا شویم.

بهتر است ابتدا مرسوم ترین انواع گوشواره ها را با هم بررسی کنیم

گل میخی :

این نوع از گوشواره ها به گوشواره های میخی نیز معروف هستند. گوشواره های گل میخی به دلیل سادگی و ظرافت  طرفداران زیادی دارد و معمولا افرادی که زیورآلات ظریف را ترجیح می دهند به این نوع گوشواره ها علاقه بیشتری دارند. و می تواند هدیه خوبی برای افراد ظریف پسند باشد.

شکل و حالت صورت شما مهم نیست با این آموزش شما بهترین گوشواره را با توجه به استایل خود انتخاب خواهید کرد.

هنگام خرید زیورآلات موارد بسیاری وجود دارد که باید به آن ها توجه کنید از جنس زیورآلات گرفته تا مدل نگین های به کار رفته در آن ها بسیار مهم می باشد ولی این مسائل بخشی از موارد مورد توجه است که بیشتر به سلیقه شما بستگی دارد و اجباری در آن ها نیست. هنگام خرید گوشواره موارد بیشتری را باید مد نظر قرار دهید تا خرید شما بهترین گزینه باشد. اگر می خواهید گوشواره ای که می خواهید انتخاب کنید بهترین گزینه برای شما باشد و بیشترین درخشندگی را بر روی صورت شما داشته باشد حتما باید فرم و استایل صورت خود را مد نظر داشته باشید. با این مقاله از لوکس گلامور همراه باشید تا فرم صورت خود را بیشتر بشناسید و بهترین گوشواره را انتخاب کنید.

اگر می خواهید گوشواره ای که انتخاب می کنید بیشترین درخشندگی و زیبایی را به شما هدیه دهد، باید در انتخاب آن به فرم صورت و اجزای آن دقت داشته باشید و بر اساس آن ها اقدام به خرید گشواره کنید.

فرم صورت گرد

اگر شما صورتی گرد دارید و استایل گرد آن کاملا مشخص است، گونه های شما مرکز توجه می باشد. برای به تعادل رساندن صورت های گرد، گوشواره های باریک و بلند که حالتی آویزان دارند بهترین گزینه است. از جمله طرح های پیشنهادی برای صورت های گرد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • گوشواره های بلند که طرح هایی کشیده دارند.
  • گشواره هایی با کریستال های چشم نواز که به صورت آبشاری کشیده شده اند و حالتی لوزی و بیضی وار دارند.
  • گوشواره هایی ظریف که به طرح هایی به صورت زنجیری رو به پایین هستند.

فرم صورت باریک

صورت های باریک مثل صورت های گرد عریض نیستند و طول بیشتری دارند و گونه ها با پیشانی در یک راستا قرار دارند. برای انتخاب گوشواره ای که مکمل صورت های باریک باشد موارد زیر را رعایت کنید.

  • مدل های گرد را انتخاب کنید چرا که باعث می شود صورت شما عریض تر دیده شود. به عنوان مثال گوشواره هایی با مروارید های گرد یا گوشواره هایی که حالتی دایره ایی را در ذهن مخاطب ترسیم کند یا گوشواره هایی با کریستال های درخشان و نسبتا گرد یا گوشواره هایی که نگین هایی کنار هم و انباشته داشته باشند می توانند انتخاب مناسبی باشند.
  • اگر علاقه مند به گوشواره های بلند و کشیده هستید حتما سعی کنید گوشواره هایی را انتخاب کنید که حالتی دایره ایی و گرد را در بدنه ی خود به همراه داشته باشد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تخفیف اولین خرید شما

30 هزار تومان تخفیف

کدتخفیف : av401