دستبند ارزان قیمت – بهترین دستبند های دخترانه زیر 100هزار تومان

دستبند ارزان قیمت - بهترین دستبند های دخترانه زیر 30 هزار تومان

اگر به دنبال خرید هدیه ای با قیمت مناسب و ارزان هستید و انتخاب شما دستبند است در این مقاله از لوکس گلامور چند نمونه از بهترین دستبند های زیر 100 هزار تومان را معرفی خواهیم کرد. دستبند های ارزان قیمت به دلیل قیمت مناسب و زیبایی که دارند طرفداران زیاد دارد. نیازی نیست همیشه جواهرات گران قیمت خود را استفاده کنید، شما می توانید از زیورآلات ارزان قیمت برای استفاده روزانه ی خود استفاده کنید زیورآلات اصلی شما همیشه درخشش و زیبایی خود را داشته باشند. در مقاله قبلی از لوکس گلامور انگشتر های ارزان قیمت که کیفیت ساخت مناسبی داشتند را معرفی کردیم. در این مقاله با معرفی دستبند های دخترانه ارزان قیمت با ما همراه باشید.

دستبند های نقره قیمت مناسب دخترانه

نقره را می توان بهترین جایگزین برای زیورآلات گرانقیمتی همانند طلا دانست که از قیمت مناسبی برخوردارند. اغلب برای آبکاری زیورآلات نقره از روکش رودیوم برای سفید و از آب طلای 18 عیار برای زیورآلات طلایی استفاده می شود و نگین های استفاده شده نیز از نوع زیرکونیا می باشند. در قسمت پایین به چندین نمونه از این دستبند های شیک و ارزان قیمت دخترانه اشاره می کنیم که از محبوبیت بالایی نیز برخوردارند.

دستبند نقره طرح بال فرشته 80 هزار تومانی

این دستبند دخترانه شیک از نقره عیار 925 ساخته شده است و دارای وزن تقریبی 2.8 گرم می باشد. همانطور که در قسمت بالا اشاره شده آبکاری این دستبند به صورت رودیوم می باشد و طولی تقریبی 17 سانتی متر دارد که قابل افزایش سایز تا 21 سانتی متر است. این دستبند نقره ارزان قیمت از محبوبیت بالایی برخوردار است و همواره می تواند به عنوان یکی از گزینه های خرید دستبند دخترانه قیمت مناسب مطرح باشد.

دستبند های نقره قیمت مناسب دخترانه
دستبند نقره طرح بال فرشته

دستبند نقره دخترانه طرح پروانه 98 هزار تومانی

این دستبند نقره شیک نیز از دارای طرح زیبای پروانه میباشد و به صورت نگین کاری شده است. این دستبند نیز دارای طول 16 سانتی متر است که تا 19 سانتی متر قابلیت افزایش سایز را دارا می باشد. این دستبند دخترانه ارزان قیمت و در عین حال با کیفیت می تواند انتخابی مناسب برای هر فرد خوش سلیقه ای باشد که مناسب استفاده روزانه می باشد.

دستبند های نقره قیمت مناسب دخترانه
دستبند نقره عیار 925

دستبند نقره طرح تاج رزگلد 94 هزار تومانی

این دستبند نقره طرح جدید دارای طرح کویین یا تاج می باشد که دارای رنگ رزگلد می باشد و نگین کاری شده است. وزن تقریبی این دستبند 3.5 گرم می باشند و دارای طول تقریبی 16 سانتی متر می باشد که در انتهای آن 4 سانتی متر آویز وجود دارد.

دستبند های نقره قیمت مناسب دخترانه
دستبند های نقره طرح کویین

دستبند های نقره دخترانه ارزان قیمت دارای تنوع بالایی می باشند که می توانید برای مشاهده نمونه های بیشتر به بخش دستبند نقره فروشگاه لوکس گلامور مراجعه کنید.

دستبند های دخترانه استیل ارزان قیمت

دستبند های استیل از عیار های مخلف ساخته می شوند و بهترین نوع استیل که برای ساخت زیورآلات استفاده می شود دارای عیار 316 می باشد. این دستبند های استیل به دلیل رنگ نقره ای آن از ثبات رنگ بالایی برخوردارند و نسبت به نقره و طلا قیمت پایین تری دارا میباشند که در قسمت زیر به چندین نمونه اشاره می کنیم.

دستبند دخترانه استیل برگ 85 هزار تومانی

دستبندی که مشاهده می کنید از استیل 316 ساخته شده و جزو با کیفیت ترین دستبند های دخترانه می باشد که از قیمت مناسبی برخوردار است و برای استفاده روزانه مناسب می باشد. این دستبند دخترانه شیک می تواند تا سال ها بر روی دستان شما بدرخشد و بهترین جایگزین برای دستبند طلا سفید می باشد که از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. این دستبند دخترانه شیک دارای طول 19 سانتی متری است و با توجه به دوقفله بودن آن می توان آن را تغییر سایز داد.

دستبند دخترانه ارزان قیمت استیل
دستبند استیل دخترانه

دستبند دخترانه استیل قلب 83 هزار تومانی

این دستبند دخترانه شیک به صورت نگین کاری شده است و از مهره طرح قلب برای آن استفاده شده است و قفل دستبند نیز به صورت کشویی در نظر گرفته شده است که این امکان را فراهم کند که دستبند قابل تغییر سایز باشد و برای هر سایز دستی مناسب باشد. این دستبند دخترانه دارای روکش رودیوم چند لایه است و با توجه به کیفیت آن می تواند جزو اولویت های خرید دستبند دخترانه ارزان قیمت قرار بگیرد.

دستبند های دخترانه استیل ارزان قیمت
دستبند دخترانه طرح قلب

دستنبند دخترانه زنجیری 42 هزار تومانی

این دستبند استیل نیز دارای عیار 316 می باشد و بدون تغییر رنگ می باشد و برای استفاده روزانه مناسب می باشد. در این دستبند از روکش رودیوم استفاده شده است و مهره های آن به صورت طرح گل می باشد که زیبایی خاصی به دستبند بخشیده است. این دستبند دخترانه شیک دارای طول 20 سانتی متری است و قفل آن به صورت پروانه ای است.

دستبند های دخترانه استیل ارزان قیمت
دستبند زنجیری گل دار

برای مشاهده دستبند های دخترانه ارزان قیمت استیل بیشتر می توانید به بخش دستبند زنانه و دخترانه مراجعه کنید.

دستبند های دخترانه سنگی ارزان قیمت

امروزه استفاده از زیورآلات دست ساز و اسپرت در بین دخترانه ایرانی رواج یافته است و نسبت به زیورآلات دیگر استفاده بیشتری از انها می شود. یکی از این زیورآلات دست ساز شیک دستبند می باشد که در انواع سنگ های آزمایشگاهی و اصل قابلیت عرضه را دارند که از قیمت مناسبی نیز برخوردارند که در قسمت پایین به چندین نمونه از این دستبند های دخترانه ارزان قیمت سنگی و دست ساز اشاره می کنیم.

دستبند سنگ عقیق صورتی 40 هزار تومانی

این دستبند خوش رنگ و زیبا از سنگ عقیق آزمایشگاهی سایز 10 ساخته شده است  و در آن سنگ های صورتی بر روی نخ بادوام قرار دارند که در انتها قفل کشویی دارد که با آن می توان دستبند را به اندازه دلخواه در آورد. این دستبند سنگی صورتی را می توان با انواع لباس های روزمره و یا لباس های رنگی ست کرد و مورد استفاده قرار داد و جزو سنگ های با کیفیتی است که بدون تغییر رنگ و کیفیت می باشد.

دستبند های دخترانه سنگی ارزان قیمت-دستبند سنگی
دستبند عقیق دخترانه

دستبند دخترانه سنگ آمتیست 55 هزار تومانی

این دستبند دخترانه زیبا نیز از سنگ آمتیست ساخته شده است و سنگ های استفاده شده بر روی آن دارای سایز 8 می باشند.در این دستبند دخترانه از مهره سنگ آمتیست نیز در وسط آن استفاده شده است که زیبایی دستبند را دوچندان می کند. تم بنفش این سنگ باعث شده است این دستبند را بتوان با انواع لباس های رنگی ست کرد و یک گزینه عالی برای افرادی باشد که به دنبال خرید دستبند دخترانه قیمت پایین ولی با کیفیت هستند.

دستبند های دخترانه سنگی ارزان قیمت- دستبند سنگی ارزان قیمت
دستبند دخترانه سنگ آمتیست

دستبند دخترانه سنگ حدید 50 هزار تومانی

این دستبند زیبا نیز از سنگ حدید یا همان سنگ آهن ساخته شده است که دارای سایز 8 می باشند و دستبند به صورت فری سایز می باشد. وجه تمایز این دستبند زیبا با نمونه های قبلی استفاده از مهره زیبای خوک بر روی آن می باشد که بر روی آن نیز از کریستال های سواروسکی اصل استفاده شده است که به عنوان درخشان ترین کریستال های دنیا شناخته می شوند.

دستبند های دخترانه سنگی ارزان قیمت
دستبند دخترانه سنگ حدید

برای مشاهده دستبند های بیشتر می توانید از بخش دستبند سنگی فروشگاه لوکس گلامور دیدن فرمایید.

دستبند های دخترانه چرم زیر 100 هزار تومان

دستبند های چرم نیز بخش دیگر از دستبند های دخترانه را تشکیل می دهند که علاقمندان خاص خود را دارند. دستبند های چرم دخترانه در دو نوع مصنوعی و طبیعی موجود می باشند و رویه آنها اغلب از استیل درجه یک می باشد. در قسمت زیر به چندین نمونه از این نمونه دستبند های شیک اشاره می کنیم که می توان همراه با لباس های اسپرت استفاده کرد و یا به عنوان یک هدیه شیک دخترانه تقدیم عزیزانی همچون خواهر، نامزد و … کرد.

دستبند دخترانه چرم طرح لنگر 52 هزار تومانی

این دستبند دخترانه زیبا از چرم طبیعی درجه یک ساخته شده است و دارای طرح بافت می باشد. این دستبند چرم دارای رویه طرح لنگر نیز می باشد که از استیل درجه یک با رویه رودیوم است. این دستبند چرم نیز می تواند گزینه مناسبی برای خرید دستبند دخترانه ارزان قیمت باشد که تا سال ها شما را از خرید دستبند چرم جدید بی نیاز کند.

دستبند های دخترانه چرم زیر 100 هزار تومان- دستبند چرم دخترانه
دستبند چرم دخترانه

دستبند دخترانه چرم طرح فندی 60 هزار تومانی

این دستبند چرم نیز جزو شیک ترین دستبند های دخترانه می باشد که از چرم مصنوعی ساخته شده است و بدون افت کیفیت و پوسیدگی است. رویه سفید این دستبند آن را مناسب ست کردن و استفاده با انواع لباس ها می کند. طرح دستبند نیز از روی برند فندی طراحی شده است که زیبایی خاصی دارد.

دستبند های دخترانه چرم زیر 100 هزار تومان-دستبند چرم دخترانه
دستبند چرم طرح فندی

دستبند دخترانه چرم سبز آبی 50 هزار تومانی

اگر به دنبال خرید دستبند چرم دخترانه فانتری و خاص هستید این دستبند می تواند گزینه مناسبی باشد که نگین کاری شده نیز می باشد و دارای قفل مگنتی است. این دستبند علاوه بر قیمت مناسب از کیفیت بالایی نیز برخوردار است و برای استفاده در مجالس مختلف مناسب می باشد.

دستبند های دخترانه چرم زیر 100 هزار تومان-دستبند چرم فانتزی
دستبند چرم فانتزی دخترانه

برای دیدن ادامه دستبند های چرم دخترانه می توانید از بخش دستبند های چرم دخترانه دیدن فرمایید.

دستبند های زیر 100 هزار تومانی که در بخش بالا مشاهده فرمودید تنها بخش کوچکی از دستبند های فروشگاه لوکس گلامور می باشد که از کیفیت بالایی برخوردارند و می توانند هدیه مناسب برای عزیزان باشند. توصیه می شود قبل از با توجه به علایق و تیپ شخصیتی طرف مقابل اقدام به خرید دستبند کنید. به طور مثال افرادی که از تیپ اسپرت برخوردارند بیشتر ترجیح می دهند از دستبند های چرم و سنگی استفاده کنند و افرادی که تیپ رسمی دارند به دستبند های نقره و طرح طلا علاقه بیشتری نشان می دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *