دو روش برای تعیین سایز النگو مناسب برای خود

خرید های اینترنتی اصولی دارند که با رعایت این نکات خریدی مورد پسند و دلنشین خواهیم داشت. یکی از این اصول تشخیص سایز و اندازه ی درست در خرید محصولاتی است که دارای سایز بندی می باشند.در مقالات قبلی نحوه ی تشخیص شماره ی انگشتر توضیح داده و مورد بررسی قرار گرفت.در این مقاله قصد داریم تا نحوه ی تشخیص سایز النگو را توضیح دهیم.

نحوه ی تعیین سایز النگو زنانه و بچگانه

اولین پیشنهاد لوکس گلامور این است که در اولین فرصت سایز های مربوط به زیورآلات مخصوص خود را تعیین کرده و در برگه ای یادداشت فرمایید تا در هنگام سفارش اینترنتی و خرید به برگه ی سایزهای خود مراجعه فرمایید. البته در صورت کاهش یا افزایش وزن و یا با گذشت زمان که بدن رشد می کند لازم است تا تعیین سایزها مجددا انجام گیرد.

جهت تعیین اندازه ی النگو دو روش وجود دارد که پیشنهاد میشود با هر دو روش به تعیین سایز النگو مبادرت فرمایید تا سایز به دست آمده دقیق و قابل اعتماد باشد.

روش اول در تعیین شماره النگو:

مرحله اول:

تکه نخ و یا روبان را انتخاب کرده و سپس مطابق شکل نوک انگشت شصت و انگشت کوچک را روی هم قرار داده و در این حالت روبان را دور پهن ترین قسمت دست خود حلقه کرده و با خودکار یا ماژیک علامت بزنید. ( پیشنهاد می شود در این مرحله روبان یا تکه نخ را جابجا کرده یعنی به طرفین بکشید و قطور ترین قسمت دست را برای اندازه گیری مد نظر قراد دهید.)

دو روش برای تعیین سایز النگو

مرحله دوم:

نخی که بر روی آن علامت زده اید را از دور دست خود باز کرده و به کمک خط کش طول دقیق آنرا اندازه گیری کرده و با توجه به جدول، شماره النگوی خود را تعیین فرمایید.

دو روش برای تعیین سایز النگو

دو روش برای تعیین سایز النگو

روش دوم در تعیین سایز النگو:

مرحله اول:

در این روش از النگوهایی که در خانه دارید،النگویی را انتخاب کنید که سایز آن مناسب دور مچ شماست و مطابق شکل بر روی خط کش قرار دهید. قطر داخلی آن را مانند شکل اندازه گیری فرمایید.

دو روش برای تعیین سایز النگو

مرحله دوم:

با مطابقت دادن اندازه به دست آمده با جدول زیر میتوانید سایز النگوی خود را تعیین کنید.

دو روش برای تعیین سایز النگو

سخن آخر

فرقی نمیکند چه نوع زیورآلاتی استفاده میکنید. انگشتر ، دستبند، گردنبند، النگو و …..

اگر زیورآلاتی که استفاده میکنید سایز آنها مناسب شما نباشد هنگام استفاده باعث اذیت و در برخی موارد که بزرگتر از سایز شماست باعث گم شدن آن و ایجاد یک خاطره بد می شود. بنابراین به هنگام خرید زیورآلات ( بخصوص اینترنتی ) بهتر است از سایز مناسب خود مطلع باشید. در این قسمت نحوه تعیین سایز النگو بیان شد که از روش اول میتوانید برای اندازه گیری دستبند نیز استفاده کنید(دستبند های زنجیری که قفل باز و بسته شدن دارند).

نوشته های مرتبط

آشنایی با سنگ تورمالین
ست کردن رنگ لباس با زیورآلات
سنگ فیروزه و خواص آن - لوکس گلامور
نماد ماههای سال
تشخیص طلای تقلبی سکه

2 دیدگاه‌ها

 1. پاسخ

  سلام
  ممنون از راهنماییتون
  خیلی مفید و کارا بود.
  تشکر

  • پاسخ

   سلام .
   خواهش میکنم. خوشحالیم که مورد استفاده قراره گرفته

ارسال دیدگاه

بالا