10 مدل جدید دستبند دخترانه و زنانه فانتزی 2021

یکی از زیورآلات پرطرفدار در بین دختران و بانوان دستبند می باشد که در انواع طرح ها و استایل ها در بازار موجود می باشد اما بی شک یکی از مدل های پرطرفدار دستبند های فانتزی و ظریف می باشند که امروزه مورد توجه هم دخترانه و هم بانوان قرار گرفته است. همه ساله طرح های جدید دستبند فانتزی دخترانه و زنانه روانه بازار می شود که تعدادی از آنها از محبوبیت بالایی برخوردار می شود. ما در این مقاله سعی داریم تا با معرفی 10 مدل جدید دستبند دخترانه فانتزی شما عزیزان در خرید بهتر و به روزتر راهنمایی کنیم از همین رو می توانید در ادامه به عکس و توضیحات دستبند های فانتزی سال 2021 رجوع کنید.

دستبند دخترانه فانتزی طرح ققنوس

این دستبند زیبا و شیک به صورت نماد ققنوس ساخته شده است که پرنده ای افسانه ای می باشد و نماد این پرنده بر روی زنجیر آجری قرار گرفته شده است که در انتهای دستبند قفل کراواتی تعبیه شده است تا بتوان از طریق آن دستبند را تغییر سایز داد. این دستبند یکی از طرح های پرطرفدار سال 2021 است که می توان آن را در قالب انواع فلزات نظیر طلا، نقره، استیل و … آماده کرد که نمونه استیل آن در بخش دستبند دخترانه فروشگاه لوکس گلامور و تحت عنوان دستبند فانتزی دخترانه ققنوس موجود می باشد.

دستبند دخترانه فانتزی

دستبند فانتزی دخترانه طرح پاپیون مدل 2021

این دستبند زیبا نیز جزو طرح های خاص و شیک دخترانه می باشد که از ظرافت خاصی برخوردار است  و جزو طرح های پرطرفدار محسوب می شود. نگین کاری و استفاده از نماد پایپون باعث شده است که این دستبند را جزو مدل های پرطرفدار دستبند فانتزی دخترانه 2021 قرار دهیم.

خرید دستبند دخترانه فانتزی

دستبند دخترانه فانتزی طرح پروانه طلایی

یکی دیگر از طرح هایی که می توان جزو دستبند های فانتزی مدل 2021 پرطرفدار قرار داد دستبند طرح پروانه می باشد که به صورت نگین دار می باشد و با توجه به ویژگی قفل کراواتی برای هر سایز مچ دستی مناسب می باشد. این دستبند زیبا نیز دارای نمونه استیل می باشد که می توانید تحت عنوان دستبند استیل پروانه مشاهده کنید.

مدل های جدید دستبند دخترانه فانتزی

دستبند فانتزی دخترانه مرواریدی

بی شک دستبند های مراواریدی همه ساله جزو محبوب ترین ها هستند که امسال نیز همانند سال ها دیگر دستبند

زنجیری مروارید دخترانه جزو طرح های پرطرفدار بوده است که با تلفیق گوی های فلزی ساخته شده است.

دستبند دخترانه نقره فانتزی

دستبند فانتری طرح فلاور مدل 2021

یکی از طرح های محبوب دستبند دخترانه فانتزی امسال که از زیبایی و چشم نوازی خاصی برخوردار است دستبند فلاور می باشد که به صورت نگین دار است و جزو دستبند های زنانه و دخترانه طرح طلا سفید می باشد که نمونه نقره آن نیز در فروشگاه لوکس گلامور موجود می باشد که در انواع رنگ های رزگلد ، طلایی و نقره ای هستند که در بخش دستبند دخترانه و زنانه قابل مشاهده است.

دستبند دخترانه و زنانه فانتزی

دستبند قو فانتزی دخترانه و زنانه

پرنده قو به عنوان نماد اصلی برند سواروسکی شناخته می شود که برندی شناخته شده در حوزه زیورآلات و جواهرات می باشد که در ساخت جواهرات از این نماد نیز استفاده می شود. این نماد امسال نیز جزو محبوب ترین ها بوده است از همین رو می توان آن را جزو محبوب ترین دستبند های دخترانه فانتزی سال 2021 محسوب کرد که نمونه نقره آن نیز در فروشگاه لوکس گلامور موجود است.

دستبند فانتزی دخترانه

دستبند فانتزی طرح گل مدل 2021

یکی از زیباترین و شیک ترین طرح های دستبند دخترانه می باشد که با استفاده از نماد گل ساخته شده است که به صورت سه تیکه می باشد که بر روی آن نگین های فوق العاده درخشان و زیبا استفاده شده است که زیبایی دستبند در دوچندان می کند.

دستبند فانتزی شیک

دستبند فانتزی و ظریف طرح بی نهایت و قلب

این دستبند نیز جزو طرح های تلفیقی شیک و خاص می باشد که با استفاده از نماد های بی نهایت و قلب ساخته شده است که همواره به عنوان نشان دادن میزان عشق و علاقه استفاده می شده است. در این دستبند زیبا و شیک از نگین های زیرکونیا و لاکی به صورت توامان استفاده شده است که در کنار طرح زیبای دستبند جلوه ای ویژه بدان بخشیده است.

دستبند فانتزی ظریف

دستبند فانتزی دخترانه مدل 2021 طرح اشک

یکی از طرح های زیبا و چشم نواز که در ساخت دستبند دخترانه استفاده می شود اشک می باشد که اغلب به صورت نگین میباشد. این دستبند زیبا و شیک نیز جزو طرح های جدید سال 2021 می باشد که به صورت زنجیری نگین دار می باشد که جنس نگین های نیز از نوع سواروسکی می باشد.

دستبند سواروسکی فانتزی

دستبند دخترانه طرح ستاره رزگلد

یکی دیگر از طرح های پرطرفدار که نشان از اقبال و شانس است ستاره می باشد که در این دستبند از این نماد استفاده شده است. استفاده از رنگ رزگلد برای ساخت این دستبند نیز ویژگی دیگری است که باعث می شود این دستبند به عنوان یک دستبند خاص شناخته شود که از ظرافت بالایی برخوردار است و جزو طرح پرطرفدار دستبند فانتزی دخترانه مدل 2021 محسوب می شود.

دستبند فانتزی رزگلد دخترانه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *