بهترین انگشتر های زیر 100 هزارتومان زنانه و دخترانه – انگشتر ارزان قیمت

قبلا راجع به زیورآلات و هدیه مناسب کادو ولنتاین مقاله ای را منتشر کردیم ولی در این مقاله پیشنهاد هایی را برای انگشتر های مناسب و ارزان قیمت ارائه خواهیم کرد پس با ما همراه باشید. ممکن است شما هم به دنبال خرید یک هدیه با قیمت مناسب و ارزان هستید و نتوانسته اید هدیه مناسبی را در این بازه برای همسر یا مادر یا خواهر یا عزیزانتان پیدا کنید. اگر هدیه ای که انتخاب کرده اید حلقه و انگشتر است در این مقاله از لوکس گلامور چند انگشتر که می توانید با قیمت زیر 100 هزار تومان تهیه کنید را بررسی خواهیم کرد و ویژگی های آن را خواهیم گفت. امیدواریم بتوانید یک هدیه مناسب انتخاب کنید.

پیشنهاد های خرید انگشتر زیر 100 هزار تومان – حلقه ارزان قیمت

اگر به دنبال خرید حلقه با قیمت ارزان هستید ، بهتر است به محصولات معرفی شده در این بخش توجه کنید.

انگشتر زنانه نقره ای جواهری با المان های سواروسکی  rg-n125 به قیمت 70 هزار تومان

این انگشتر از جنس پالادیوم تقویت شده است که فلز نیکل در آن وجود ندارد. قبلا درباره حساسیت پوستی به زیورآلات و روش های مقابله با آن نکاتی را گفته ایم و این انگشتر به دلیل عدم وجود نیکل بر روی پوست شما ایجاد حساسیت نخواهد کرد. رنگ این محصول ثابت می باشد و می تواند تا مدت ها در کنار شما باشد و درخشش و جلای خود را از دست ندهد. البته بهتر است نکات مربوط به نگهداری زیورآلات را در مورد تمام زیورآلات خود مد نظر قرار دهید تا همیشه زیورآلات درخشنده و چشم نوازی را داشته باشید.

انگشتر ارزان قیمت نقره ای

 

انگشتر زنانه کلیو clio با نگین های رزگلد کد rg-n115 – به قیمت 83 هزار تومان

انگشتر زنانه کلیو clio با نگین های رزگلد ساخته شده از فلز تقویت شده پالادیم با کیفیت ساخت بالا می باشد. این انگشتر دخترانه سواروسکی می تواند انتخابی مناسب برای افرادی که به زیورآلات رنگ رزگلد (مسی) علاقمند هستند باشد. کریستال های استفاده شده در انگشتر rg-n115 سوارسکی اصل می باشد که جلوه خاصی به انگشتر داده است. رنگ رزگلد یکی از رنگ های به روز در دنیای مد است. به خاطر ویژگی های رنگ رزگلد، در دنیای مد و زیبایی شاهد درخشش هرچه بیشتر زیورآلات رزگلد هستیم که نشان از قدرت و جذابیت این دسته از زیورآلات است

انگشتر ارزان قیمت رزگلد با نگین سواروسکی

انگشتر دخترانه کلیو با نگین های آبی روشن rg-n114 – به قیمت 65 هزار تومان

انگشتر دخترانه کلیو با نگین های آبی روشن که از فلز تقویت شده پالادیم با کیفیت بالا ساخته شده است. کریستال های استفاده شده در این انگشتر سواروسکی اصل می باشد که از لحاظ کیفیت و درخشش با نگین ها و کریستال هایی که در زیورآلات طلا و جواهری استفاده شده است برابری میکند و جلوه خاصی به انگشتر داده است.

به دلیل عدم استفاده از نیکل در انگشتر دخترانه rg-n114 این انگشتر مناسب پوست های حساس است و کاملا بدون حساسیت می باشد. رنگ ثابت و درخشش کریستال های سواروسکی زینت خاصی به انگشتر داده و این از ویژگی های زیورآلات کلیو clio است و شما در صورت کثیف شدن یا کدر شدن این کریستال ها با روش تمیز کردن کریستال سواروسکی آن ها را مثل روز اول درخشان کنید.

انگشتر ارزان قیمت با کریستال سواروسکی آبی رنگ

انگشتر زنانه استیل نگین آبی باگت طرح جواهر pr-r116 – به قیمت 25 هزار تومان

انگشتر زنانه استیل نگین آبی باگت طرح جواهر pr-r116 از سری زیورآلات زنانه است که از استیل مرغوب و عیار ۳۱۶ ساخته شده  و بدون آب کاری طلا می باشد. انگشتر زنانه استیل نگین آبی باگت طرح جواهر pr-r116 بدون نیکل و سرب است و باعث ایجاد حساسیت در پوست های حساس نمی شود. از دیگر ویژگی های این انگشتر نگین های درخشان و زیبای به کار رفته در آن است که آن را از بقیه انگشترها متمایز می کند. دو سری نگین زیرکن(الماس شرقی) در انگشتر به کار رفته است که نگین های کناری آن به رنگ کریستالی سفید است که به روش باگت به کار رفته اند و فاقد ریزش است و نگین اصلی انگشتر که به رنگ آبی می باشد و  زیبایی دوچندانی به انگشتر بخشیده است.

انگشتر ارزان قیمت آبی رنگ ژوپینگ

انگشتر دخترانه نقره با نگین های کریستالی سفید و صورتی dl-a110 – به قیمت 35 هزار تومان

انگشتر دخترانه نقره با نگین های کریستالی سفید و صورتی dl-a110  یک انگشتر دخترانه خاص می باشد که از فلز نقره با عیار ۹۲۵ ساخته شده است و محصول کشور تایلند می باشد. این انگشتر دارای طرح لوزی می باشد که در وسط آن نگین کریستالی صورتی رنگی از جنس زیرکونیا وجود دارد که درخشندگی و شفافیت بی نظیری دارد. در کنار نگین صورتی نگین های ریز سفید رنگ دیگری نیز وجود دارند، نگین کاری باگت مورد استفاده در این انگشتر مانع از ریزش نگین می شود و این به نوبه خود یک مزیت برای این انگشتر محسوب می شود.

انگشتر دخترانه نقره با نگین های کریستالی سفید و صورتی dl-a110 از نمای روبرو
انگشتر دخترانه نقره با نگین های کریستالی سفید و صورتی

انگشتر دخترانه کلیو clio طرح گوی و مروارید کد محصول rg-n126 – به قیمت 85 هزار تومان

انگشتر دخترانه کلیو clio طرح گوی و مروارید که از کریستال های سوارسکی اصل و مروارید پرورشی در ساخت آن استفاده شده است درخشش و چشم نوازی خاصی را به آن بخشیده است. سوارسکی یک برند بلند آوازه در زمینه تولید و طراحی کریستال های با کیفیت و درخشان می باشد که با کیفیت بالای محصولات خود طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است.

انگشتر ارزان قیمت با مروارید پرورشی

انگشتر دخترانه سه ردیفه کلیو با مروارید پرورشی rg-n130  – به قیمت 45 هزار تومان

انگشتر دخترانه سه ردیفه کلیو با مروارید پرورشی rg-n130 از معروف اکسسوری های برند کلیو است انگشتر rg-n130 انگشتری چشم نواز است که مناسب سلیقه های مختلف است و با لباس های و ست کردن زیورآلات و لباس ها با آن امکان پذیر است بنابرین در انتخاب آن باید دقت ویژه ای کرد. این انگشتر سه ردیفه از المان های سوارسکی تشکیل شده است که همانگونه که در عکس ها نیز قابل مشاهده است بسیار چشم نواز و جذاب می باشد.

انگشتر ارزان قیمت خاص و لوکس

انگشتر زنانه طرح تاج برنجی نگین دار کد  rg-n112 – با قیمت 30 هزار تومان

این انگشتر از استیل با کیفیت است و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است و نگین های فوق العاده زیبایی در آن به کار رفته است . برای مشاهده و بررسی این انگشتر دخترانه تاج کلیک کنید.

https://www.deluxeglamour.com/wp-content/uploads/2016/12/انگشتر-برنجی.jpg

انگشتر نقره زنانه طرح میکرو خانه ای با نگین های سفید زیرکونیا  dl-a109 با قیمت 80 هزار تومان

 

انگشتر نقره زنانه طرح میکرو خانه ای با نگین های سفید زیرکونیا dl-a109 از سری زیورآلات دخترانه نقره است که از فلز نقره ساخته شده است و بدون تغییر رنگ می باشد. این انگشتر به صورت طرح  خانه ای می باشد که بر روی انگشتر و به صورت سه تایی هستند که جزو طرح های خاص انگشتر نقره می باشد. علاوه بر طرح خاص و زیبایی انگشتر نگین های کریستالی سفید رنگ بر روی انگشتر نیز جلوه ای ویژه به آن بخشیده اند.

انگشتر نقره زنانه طرح میکرو خانه ای با نگین های سفید زیرکونیا dl-a109 از نمای نزدیک
انگشتر نقره زنانه طرح میکرو خانه ای با نگین های سفید زیرکونیا
انگشتر نقره زنانه طرح میکرو خانه ای با نگین های سفید زیرکونیا dl-a109 از نمای بالا
انگشتر نقره زنانه طرح میکرو خانه ای با نگین های سفید زیرکونیا

انگشتر طرح برنزه نگین دار با قیمت 30 هزار تومان

انگشتر طرح برنزه استیل با نگین های بسیار ظریف و طراحی شیک و خاص که می تواند زینت بخش دستان شما عزیزان باشد. انگشتر های طرح برنزه که جدیدا خواهان زیادی پیدا کرده است به سبب رنگ تیره ای که دارد جلوه خاصی به دستان شما میبخشد و برای ست کردن با لباس های مجلسی انتخاب مناسبی است. این انگشتر رنگ ثابتی دارد و باعث ایجاد حساسیت بر روی پوست نمی شود. برای مشاهده تصایر بیشتر و بررسی انگشتر طرح برنزه نگین دار کلیک کنید.

https://www.deluxeglamour.com/wp-content/uploads/2016/09/انگشتر-دخترانه-خوشگل.jpg

 

انگشتر طرح طلا سفید با نگین های باگت با قیمت 22 هزار تومان

انگشتر طرح طلا با نگین باگت یکی از ظریف ترین انگشتر های رده طرح طلا ی لوکس گلامور می باشد که دارای نگین های بسیار ظریف و شیک باگت بوده که در کنار رنگ نقره ای انگشتر یک جلوه بسیار زیبا به دستان شما می بخشد . دارای رنگ ثابت و کاملا بدون حساسیت است. برای مشاهد عکس های بیشتر و بررسی انگشتر طرح طلا سفید کلیک کنید

https://www.deluxeglamour.com/wp-content/uploads/2016/09/انگشتر-با-نگین-های-باگت.jpg

انگشتر نگین دار طرح شکوفه با قیمت 27 هزار تومان

انگشتر نگین دار طرح شکوفه که در طراحی این انگشتر خاص، با وجود قیمت بسیار مناسب آن شاهد سبک جدیدی از مدل انگشتر هستیم که امروزه در دنیای فشن مورد استقبال قرار گرفته است.این انگشتر زیبا دارای رنگ ثابت و نگین های ظریف است که جلوه ی زیبا و فانتزی به آن داده است. برای مشاهده عکس ها و بررسی انگشتر طرح شکوفه کلیک کنید.  برای مشاهده انگشتر های ارزان قیمت دخترانه و زنانه بیشتر کلیک کنید. و اگر قصد خرید انگشتر مردانه ارزان قیمت را دارید کلیک کنید.

https://www.deluxeglamour.com/wp-content/uploads/2014/05/fdg.jpg

 

برای مشاهده انگشتر ارزان قیمت دخترانه و زنانه بیشتر لطفا به بخش انگشتر های زنانه مراجعه کنید.

 

برخی از انگشتر های موجود در فروشگاه اینترنتی زیورآلات لوکس گلامور :

[yith_wc_productslider id=”4402″ z_index=””]

نوشته های مرتبط

جدید ترین و شیکترین مدل های پابند دخترانه
جدیدترین مدل های گوشواره 2018
پیشنهادات و هدایای مخصوص روز مرد و پدر

ارسال دیدگاه

بالا