حلقه نامزدی

راهنمای خرید حلقه نامزدی

راهنمای خرید حلقه نامزدی

با وجود حلقه های نامزدی بسیار متنوع که از نظر رنگ ، جنس نوع کریستال و … با یکدیگر فرق دارند خرید یک حلقه که نماد نامزدی شماست و شما با تمام شادی و علاقه می خواهید آن را خریداری کنید کار آسانی نیست مخصوصا که حتی طلا و یا جنس به کار رفته در هر کدام متفاوت است. با وجود همه این موارد لوکس گلامور سعی دارد تا با این مقاله برخی معیار ها که در خرید حلقه باید مد نظر داشته باشید را ارائه کند.

نکاتی که در خرید حلقه نامزدی باید به آن توجه کنید :

  • بودجه خود را مشخص کنید

برای هر بودجه  ای حلقه های مختلفی در بازار وجود دارد که هر کدام به نوبه خود بسیار زیبا و چشم نواز هستند مخصوصا که با صرفه مقداری هزینه بیشتر به زیبایی بیشتری برسید ولی توجه داشته باشد که این روند می تواند ادامه پیدا کند و یک حلقه گران قیمت را که خارج از توان شماست انتخاب کنید. پس قبل از سر زدن به فروشگاه های مختلف میزان بودجه خود را مشخص کنید.

  • نوع مواد به کار رفته

به زیورآلات و جواهرات نامزد خود دقت کنید و ببینید که چه نوع زیورآلاتی استفاده می کند و رنگ آن را ببینید ممکن است نامزد شما طلای زرد و یا رزگلد استفاده کند و یا اینکه طلای سفید را بیشتر ترجیح میدهد و یا حتی ممکن است بیشتر از پالادیوم و یا نقره استفاده کند . قیمت طلا زرد بیشتر از دیگر اجناس و بعد طلای سفید و بعد پالادیوم و نهایتا نقره بیشترین قیمت را دارا هستند و قیمت حلقه ای که انتخاب می کنید به جنس آن بستگی دارد.

  • شکل سنگ و کریستال

با هم شکل سنگ و کریستال های حلقه را انتخاب کنید و به دنبال هدف خود بگردید. طرح های بسیار زیادی وجود ندارد و شما می توانید با یک بررسی کلی و کوتاه به یک انتخاب دلخواه برسید.

  • محل خرید

قبل از خرید حتما از فروشگاهی که می خواهید خرید کنید دیدن کنید و سعی کنید قیمت فروشگاه های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید. مطمئن باشید که با یک بررسی ساده می توانید حلقه مورد نظرتان را با قیمت بهتری خریداری کنید و شاید حلقه زیباتری را نیز پیدا کنید.

  • مشورت کنید

با افراد مختلف مشورت کنید تا اگر نکاتی لازم است به شما بگویند و یا اگر فروشگاه معتبری را می شناسند به شما معرفی کنند. مهمترین شخصی که باید مشورت و نظرخواهی کنید نامزدتان است و حلقه ای که خریداری میکنید حتما با تفاهم و نظر مشترک خریداری کنید تا هر دو از آن لذت ببرید.

 

 

 

بیشتر بخوانید
سنگ عقیق اژدها (دراگون)

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *