مدل مو مردانه سال 2020

مدل مو مردانه سال 2020

یکی از موثرترین اعضای بدن که تاثیر به سزایی در تیپ و ظاهر شما دارد مو می باشد. به عقیده بعضی از روانشناسان از تیپ و ظاهر هر فرد می توان به ویژگی های شخصیتی ان پی برد. بی شک استفاده از مدل موی جدید می تواند احساس تغییر را در هرفردی برانگیزد و نقطه ای برای یک تغییر و تحول شخصیتی باشد در مقالات گذشته در مورد “انتخاب بهترین مدل کوتاهی مو متناسب با فرم صورت شما” بحث کردیم. در این مقاله سعی داریم تا مدل های مو مردانه سال 2020 را باهم بررسی کنیم و ویژگی های هر کدام را برشماریم.

قسمت پایین کم و بالا به صورت برسی

برای داشتن ظاهری مرتب و صیقلی شما می توانید از این مدل مو استفاده کنید به صورت که این مدل مناسب انواع موها می باشد و بر حجم کم و تمیزی تمرکز دارد.

قسمت پایین کم و بالا به صورت برسی 212x300 - مدل مو مردانه سال 2020

مدل برسی زاویه دار تیز

در این مدل مو قسمت بالایی و بافت موی شما کمتر است و حجم کمی را دارا می باشد. اگر به دنبال موی کوتاه و شیک هستید قطعا یکی از مدل های مناسب می تواند مدل برسی زاویه دار تیز  باشد.

قسمت پایین کم و بالا به صورت برسی 2 201x300 - مدل مو مردانه سال 2020

قسمت پایین کم و بالا متوسط

این مدل را می توان یک حالت ایده آل و مطلوب برای موهای پرپشت و ضخیم دانست به صورتی که در آن قسمت های پایین و روی گوش به صورت کم می باشد و قسمت های بالایی دارای حالت موج دار و راه راه می باشد.

قسمت پایین کن و بالا متوسط 263x300 - مدل مو مردانه سال 2020

مدل موی دنباله دار و برس پشتی

نام این مدل مو از ستاره دنباله دار گرفته شده است و در آن قسمت های پایین که به صورت کوتاه می باشد دارای خطوطی شبیه به مسیر ستاره دنباله دار است و قسمت های بالایی دارا حالت برسی روب به پشت می باشد. لازم به ذکر است که مدل برسی بالای سر در راستای خطوط پایین سر می باشد.

مدل موی دنباله دار و برس پشتی 257x300 - مدل مو مردانه سال 2020

مدل موی پایین محو شده و بالا نامرتب

این مدل مو به صورتی است که قسمت های حاشیه ای یعنی پایین دارای حالت محو شده و خیلی کوتاه می باشد و قسمت های بالایی سر دارا موی بلند می باشد که به صورت نامظم برس شده اند. لازم به ذکر است که قسمت پایین و بالای سر به وسیله یک خط که ایجاد شده است از هم جدا می شوند.

مدل موی پایین محو شده و بالا نامرتب 213x300 - مدل مو مردانه سال 2020

مدل موی مخروطی برسی و پایین نیمه محو

این مدلی برای افرادی که دوست دارند تا مدل برسی ساده و تاثیر گذار داشته باشند مناسب است. همچنین این مدل یک ظاهر تمیز و مرتب و منظم را به همراه دارد و جزو مدل موهایی است که همواره مورد توجه قشر جوان قرار  گرفته است.

مدل موی مخروطی برسی و پایین نیمه محو 223x300 - مدل مو مردانه سال 2020

مدل موی برسی بالارونده دارای خط جداکننده

در این مدل بالای سر به صورت برسی  و به سمت بالا می شود قسمت پایین سر دارای ضخامت موی کمتری خواهند بود و بین قسمت بالایی و پایین یک خط تاس ایجاد خواهد شد.

مدل مو مردانه سال 2020 1 248x300 - مدل مو مردانه سال 2020

قسمت پایین متوسط و بالا برسی

این مدل نیز جزو مدل موهای مردانه سال 2020 می باشد که بیشتر در آرایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد و برای افرادی که صورتی کشیده دارند مناسب می باشد. در این مدل مو قسمت های پایین به صورت محو شونده هستند و قسمت بالایی سر به صورت برسی منظم می باشد که به سمت بالا هدایت شده اند.

مدل مو مردانه 2020 218x300 - مدل مو مردانه سال 2020

مدل مو منفصل نامتقارن

بسیاری از افراد دیگر علاقه ای به مدل مو با پیچ و تاب های زیاد ندارند. از همین رو به دنبال مدل های نامتقارن و ساده هستند. این مدل دارای قسمت های پایین کم پشت و قسمت بالایی متوسط است که به صورت نامتقارن است و به وسیله یک خط از هم جدا می شوند.

مدل مو منفصل نامتقارن 211x300 - مدل مو مردانه سال 2020

مدل موی متصل محو شونده متصل به خط ریش

در این مدل قسمت های پایین سر به صورت زاویه دار اصلاح می شود و به صورت کم پشت می باشد که دارای نوک تیز می باشد که به ریش متصل می باشد.

مدل موی متصل محو شونده متصل به خط ریش 240x300 - مدل مو مردانه سال 2020

مدل جدید فرانسوی موج دار

این مدل مو یکی از معروف ترین مدل های موی مردانه می باشد که در طی زمان از مد نیفتاده است و طی سالیان به عنوان یکی از مدل موی های معروف مطرح گردیده است. در این مدل موی مردانه سر به دو قسمت پر پشت و کم پشت تقسیم می شود و خطی در میان این ایجاد می شود از ابرو آغاز می شود. قسمت های بالایی مو نیز حالت موج دار هستند.

مدل جدید فرانسوی موج دار 253x300 - مدل مو مردانه سال 2020

مدل موی دارای حک اسامی و اشکال

این مدل نیز امروزه به وفور در بین جوان ها مورد استفاده قرار می گیرد و جزو مدل های معروف مو مردانه در سال 2020 بوده است. در این مدل مو در قسمت های پایین مو که به صورت کم پشت است از نقوش و شکل های مختلف استفاده می شود.

مدل موی دارای حک اسامی و اشکال 224x300 - مدل مو مردانه سال 2020

مدل مو ژولیده

در این مدل قسمت های پایینی مو دارای حالت کم پشت است و قسمت های بالایی که برس داده می شوند به صورت ژولیده و نامرتب می باشند.

مدل مو ژولیده 239x300 - مدل مو مردانه سال 2020

مدل موی بالارونده پشتی

این مدل نیز یکی از مدل های معروف مو مردانه در سال 2020 می باشد که قسمت های بالایی سمت بالا و پشت کشیده می شوند و کنار های سر به صورت کم پشت می باشند.

مدل موی بالارونده پشتی 231x300 - مدل مو مردانه سال 2020

مدل موی تراشیده دارای خطوط

در این مدل همه بخش های سر دارای موی کم پشت و محو شونده هستند و بر روی سر ا خطوط بی مو استفاده شده است.

مدل موی تراشیده دارای خطوط 224x300 - مدل مو مردانه سال 2020

مدل موی تدریجی

در این مدل قسمت های بالایی و قابل برس سر به صورت متوسط دارای مو هستیند و هر چقدر به سمت پایین حرکت می کنیم شاهد کم شدن حجم مو خواهیم بود. این مدل نیز جزو مدل های تمیز و منظم موی مردانه می باشد که زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.

مدل موی تدریجی 240x300 - مدل مو مردانه سال 2020

مدل مو های اشاره شده در قسمت های بالایی تنها بخشی از مدل های به روز مو مردانه می باشد که در سال 2020 مورد استفاده قرار می گیرد. بی شک شکل و فرم صورت یا نحوه لباس پوشیدن و تیپ شخصیتی می تواند در انتخاب مدل موی مناسب برای شما موثر باشد از همین رو توصیه می شود همواره این ملاک ها را در انتخاب مدل مناسب مد نظر قرار دهید.

منبع: haircutinspiration

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

non fringilla at vulputate, ut justo neque.