هدیه های مخصوص روز مرد

پیشنهادات و هدایای مخصوص روز مرد و پدر

روز 13 رجب مصادف با تولد امیر المومنین علی (ع) است و بدین جهت و به پاس بزرگداشت مقام حضرت علی این روز را به نام روز پدر و مرد نام گذاری کرده اند. این روز فرصت مناسبی برای قدرانی از زحمات پدر، همسر و… می باشد و می توان با استفاده از هدیه و کادویی مناسب قدردان زحمات این عزیزان بود. اما سوالاتی که در فرا رسیدن چنین مناسبی به ذهن همگان خطور می کند این است که چه کادویی می تواند برای روز مرد مناسب باشد؟ برای روز پدر چه کنیم؟ و یا کادو های مناسب روز پدر و روز مرد کدام ها هستند؟ این سوالات یکی از دغدغه های اصلی ما در چنین روز هایی می باشد. در این بخش قصد داریم ایده هایی را برای هدیه روز مرد بیان کنیم. یکی از هدایایی که می توان در این روز در نظر گفت بخش زیورآلات است که می توانند یک هدیه خاص برای روز مرد باشند. زیورآلات مردانه خود به چندین بخش تقسیم می شوند که شامل: گردنبند مردانه، دستبند مردانه، انگشتر مردانه و ست های مردانه می باشد و می تواند هدایای ویژه و مناسب برای این عزیزان باشد. در قسمت پایی به معرفی چند نمونه از هدایای مردانه می پردازیم تا شما را در انتخاب صحیح هدیه مناسب یاری رسانیم.

انگشتر های مردانه مناسب هدیه روز مرد

انگشتر را شاید بتوان محبوبترین هدیه روز مرد نامید اما باید در انتخاب انگشتر به نکاتی توجه نمود تا انتخابی درست داشته باشیم. انگشترهای مردانه به دو قسمت عمده تقسیم می شوند که شامل انگشتر نقره و انگشتر استیل می باشند که هر کدام از اینها دارای استایل های متفاوتی هستند و برای گروه سنی خاصی مناسب می باشند. اگر به دنبال خرید کادو ارزان روز مرد هستید می توانید از انگشتر های استیل استفاده کنید و در صورتی که به دنبال خرید هدیه خاص برای روز مرد و پدر می باشید می توان از انگشتر های نقره مردانه استفاده کنید که هر کدام را در بخش زیر به صورت جداگانه آورده ایم.

انگشتر نقره مردانه مناسب روز مرد

انگشتر های مردانه مناسب روز مرد و روز پدر می تواند دارای استایل های  سنتي و  فشن باشد.. انگشتر هاي طرح سنتي بيشتر براي گروه سني 40 سال به بالا مناسب مي باشند و انگشتر هاي فشن مناسب قشر جوان مي باشند. اگر به دنبال ایده هایی برای روز پدر و روز مرد هستید می توانید انگشتر های مردانه نقره را به عنوان یک هدیه خاص در نظر بگیرد و همواره بین گزینه های خرید خود قرار دهید. در قسمت زیر به چندین نمونه از این انگشتر های زیبا اشاره می کنیم که می توانند هدیه زیبا و لوکس برای روز مرد و روز پدر باشند.

پیشنهادات و هدایای مخصوص روز مرد و پدر-انگشتر نقره ترک
انگشتر نقره فشن مناسب روز مرد
پیشنهادات و هدایای مخصوص روز مرد و پدر-انگشتر نقره مردانه
انگشتر نقره مناسب روز پدر
پیشنهادات و هدایای مخصوص روز مرد و پدر-انگشتر مردانه عقیق
انگشتر عقیق مناسب روز پدر
پیشنهادات و هدایای مخصوص روز مرد و پدر-انگشتر مردانه حدید
انگشتر مردانه طرح سنتی حدید

براي ديدن انگشتر هاي نقره بيشتر مي توانيد به بخش انگشتر نقره مردانه فروشگاه لوكس گلامور مراجعه فرماييد.

انگشتر های مردانه استیل مناسب روز مرد

انگشتر هاي استيل مناسب روز مرد نيز داراي استايل هاي متفاوتي هستند و هر كدام براي گروه سني خاصي مناسب مي باشد. انگشتر هاي طرح سنتي براي عزيزاني همچون پدر و همسر مناسب هستند و انگشتر فشن براي هديه دادن به برادر، دوست و … مناسب مي باشد. استیل به کار  رفته در ساخت این انگشتر عموما از عیار 316 می باشند که کیفیتی در حد انگشتر های نقره مردانه را دارا می باشند و بدون تغییر رنگ هستند  و از همین رو برای استفاده روزانه مناسب می باشند. اگر به دنبال خرید هدیه ارزان قیمت مردانه هستید می توانید انگشتر های مردانه استیل را به عنوان یکی از گزینه ها مد نظر داشته باشید. در قسمت پايين دو نمونه از اين انگشتر ها را ملاحظه مي فرماييد.

پیشنهادات و هدایای مخصوص روز مرد و پدر - انگشتر استیل مردانه
انگشتر استیل مردانه طرح فشن
انگشتر های مردانه استیل مناسب روز مرد -انگشتر طرح عقیق
انگشتر مردانه استیل طرح عقیق

براي ديدن انگشتر هاي مردانه استيل مي توانيد به بخش انگشتر مردانه فروشگاه لوكس گلامور مراجعه فرماييد.

دستبند مردانه مناسب هدیه روز مرد

یکی دیگر از ایده هایی که برای هدیه روز مرد می تواند مطرح باشد دستبند مردانه می باشد. دستبند هاي مردانه مناسب روز مرد می توانند به صورت چرمی، سنگی و یا فلزی باشند كه قابليت ست شدن با ديگر زيورآلات را دارا مي باشند. دستبند هاي مردانه را نیز می توان یک هدیه خاص برای روز مرد دانست که در انواع استایل های اسپرت، طرح طلا و … می باشند. در قسمت پايين نمونه اي هر کدام از این طرح ها را به صورت جداگانه بررسی می کنیم و بهترین و زیبا ترین گزینه ها را خدمت شما دوستان معرفی خواهیم کرد.

دستبند های مردانه فلزی مناسب کادو روز مرد

دستبند های مردانه می توانند دارای طیف وسیعی از فلزات از استیل، تنگستن، نقره و … باشند که با توجه به سلایق مشتریان عزیز می توان انتخاب های متفاوتی را در نظر داشت. در این قسمت قصد داریم به چندین نمونه از این دستبند ها که پر طرفدار می باشند و از قیمت مناسبی نیز برخوردارند اشاره کنیم و ایده برای روز مرد در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.

دستبند های مردانه فلزی روز مرد-دستبند استیل مردانه
دستبند مردانه استیل
دستبند های مردانه فلزی روز مرد-دستبند تنگستن
دستبند مردانه تنگستن اصل
دستبند های مردانه فلزی مناسب روز مرد-دستبند مونت بلانک
دستبند مونت بلانک استیل حصیری

دستبند های مردانه سنگی مناسب هدیه روز مرد

دستبند های سنگی را می توان جزو پرطرفدارترین گزینه ها برای خرید دانست که هم قیمت مناسبی دارند و هم بدون افت کیفیت می باشند. این دستبند های اغلب به صورت دست ساز تهیه می شوند و به صورت فری سایز می باشند و برای هر سایز مچ دستی مناسب می باشند. نمونه هایی از این دستبند ها را در قسمت پایین مشاهده می کنید که می توانند یکی از پیشنهادات و هدایای روز مرد باشند.

دستبند مردانه های سنگی مناسب روز مرد -دستبند جمجمه
دستبند مردانه سنگ اونیکس
دستبند مردانه های سنگی مناسب روز مرد -دستبند مردانه جاسپر
دستبند مردانه سنگ جاسپر
دستبند مردانه های سنگی مناسب روز مرد -دستبند سنگ لاوا
دستبند مردانه طرح گرگ

دستبند مردانه چرمی مناسب کادو روز مرد

دستبند های چرم مردانه را می توان یک هدیه شیک و زیبا برای مردان اسپرت پوش دانست که اغلب از چرم طبیعی درجه یک ساخته شده اند و بدون افت کیفیت می باشند. این دستبند های می توانند به صورت چرم طرح بافت و یا ساده باشد و یا به صورت تک ردیفه و یا چند ردیفه باشند که انتخاب های زیادی را با توجه سلایق مختلف در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. در قسمت زیر به چندین نمونه از این دستبند ها اشاره می کنیم که می توانند هدیه روز مرد مناسبی برای عزیزان ما باشند و سال ها بتوانند از آن استفاده کنند.

دستبند مردانه چرمی مناسب روز مرد-دستبند چرم مردانه
دستبند مردانه چرم خاص
دستبند مردانه چرمی مناسب روز مرد-دستبند مردانه ترکیبی
دستبند مردانه چرم طرح جدید
دستبند مردانه چرمی مناسب روز مرد-دستبند مردانه اسپرت
دستبند مردانه چرم چهار ردیفه

براي ديدن دستبند مردانه هاي بيشتر مي توانيد به بخش دستبند هاي مردانه لوكس گلامور مراجعه فرماييد.

گردنبند مردانه مناسب هدیه روز مرد

يكي ديگر از زيورآلاتي كه مي توان به عنوان كادو روز مرد و پدر از آن نام برد گردنبند و زنجير مردانه مي باشد. گردنبند ها و زنجير هاي مردانه به دو بخش گردنبند نقره وگردنبند استيل تقسيم مي شود. اگر به دنبال هدیه روز مرد ارزان قیمت هستید می توانید گردنبند ها و زنجیر های استیل را به عنوان یک هدیه در نظر بگیرید و اگر به دنبال خرید هدیه روز مرد خاص هستیند می توانید از زنجیر های مردانه نقره انتخاب کنید که به صورت طرح طلا می باشند و بدون تغییر رنگ نیز هستند.  در قسمت پايين به چند نمونه از گردنبند هاي مردانه مناسب هديه دادن در روز مرد و پدر اشاره شده است.

گردنبند مردانه مناسب روز مرد -زنجیر مردانه استیل
زنجیر مردانه استیل طرح لوفیگارو
گردنبند مردانه مناسب روز مرد -زنجیر نقره
زنجیر نقره عیار 925
گردنبند مردانه مناسب روز مرد -زنجیر نقره 60 سانتی
زنجیر نقره مردانه طرح طلا
گردنبند مردانه مناسب روز مرد -گردنبند مردانه استیل
گردنبند طرح ماری جوانا

براي ديدن ادامه گردنبند هاي مردانه مي توانيد به بخش گردنبند مردانه و یا زنجیر فروشگاه لوكس گلامور مراجعه فرماييد.

ست مردانه زیورآلات مناسب هدیه روز مرد

ست مردانه داراي انواع مختلفي است و مي تواند شامل ست دستبند-انگشتر، ست گردنبند-دستبند و ست دستبند-انگشتر-گردنبند باشد. اين ست هاي زيبا مردانه گزينه مناسبي براي افرادي هستند كه به دنبال خريد هديه روز مرد خاص هستند. در قسمت پايين به چند نمونه از اين ست هاي زيبا اشاره شده است كه در زيورآلات لوكس گلامور موجود مي باشند.

ست مردانه زیورآلات مناسب روز مرد-ست دستبند و انگشتر
ست دستبند و انگشتر مردانه
ست مردانه زیورآلات مناسب روز مرد-ست دستبند و انگشتر
ست دستبند و انگشتر مونت بلانک
ست مردانه زیورآلات مناسب روز مرد-ست دستبند و گردنبند
ست گردنبند و دستبند مردانه

برای دیدن ادامه ست های مردانه می توانید به بخش سرویس زیورآلات فروشگاه لوکس گلامور مراجعه فرمایید

نمونه هایی که ملاحظه فرمودید تنها بخش کوچکی از زیورالاتی است که می تواند مناسب هدیه روز مرد باشد. زیورآلات روز مرد دارای طیف وسیعی است و تقریبا همه سلایق را شامل می شود و می تواند هدیه ای شیک و زیبا به عنوان کادو روز مرد و پدر باشد. امید است با راهنمایی انجام شده انتخابی شیک و زیبا را داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شماست. لطفا سوال خود را مطرح کنید