پیشنهادات و هدایای مخصوص روز مرد و پدر

پیشنهادات و هدایای مخصوص روز مرد و پدر

روز 13 رجب مصادف با تولد امیر المومنین علی (ع) است و بدین جهت و به پاس بزرگداشت مقاوم حضرت علی این روز را به نام روز پدر و مرد نام گذاری کرده اند. این روز فرصت مناسبی برای قدرانی از زحمات پدر، همسر و… می باشد و می توان با استفاده از هدیه و کادویی مناسب قدردان زحمات این عزیزان بود. اما سوالاتی که در فرا رسیدن چنین مناسبی به ذهن همگان خطور می کند این است که چه کادویی می تواند برای روز مرد مناسب باشد؟ روز پدر چی بخرم؟ و یا کادو های مناسب روزپدر کدام ها هستند؟ این سوالات یکی از دغدغه های اصلی ما در چنین روز هایی می باشد. یکی از هدایایی که می توان در این روز در نظر گفت بخش زیورآلات است. زیورآلات مردانه خود به چندین بخش تقسیم می شوند که شامل: گردنبند مردانه، دستبند مردانه، انگشتر مردانه و ست های مردانه می باشد و می تواند هدایای ویژه و مناسب برای این عزیزان باشد. در قسمت پایی به معرفی چند نمونه از هدایای مردانه می پردازیم تا شما را در انتخاب صحیح هدیه مناسب یاری رسانیم.

انگشتر مردانه

انگشتر را شاید بتوان محبوبترین هدیه روز مرد نامید اما باید در انتخاب انگشتر به نکاتی توجه نمود تا انتخابی درست داشته باشد. انگشترهای مردانه به دو قسمت عمده تقسیم می شوند که شامل انگشتر نقره و انگشتر استیل می باشند که هر کدام از اینها دارای استایل های متفاوتی هستند و برای گروه سنی خاصی مناسب می باشند.

انگشتر نقره مردانه:

اين انگشتر هاي به دو صورت نگين دار طرح سنتي و فشن مي باشند. انگشتر هاي طرح سنتي بيشتر براي گروه سني 40 سال به بالا مناسب مي باشند و انگشتر هاي فشن مناسب قشر جوان مي باشند در قسمت پايين نمونه اي از هركدام را ملاحضه مي فرماييد.

پیشنهادات و هدایای مخصوص روز مرد و پدر - انگشتر مردانه
انگشتر نقره مردانه طرح سنتی
پیشنهادات و هدایای مخصوص روز مرد و پدر - انگشتر نقره مردانه اسپرت
انگشتر مردانه نقره طرح اسپرت

براي ديدن انگشتر هاي نقره بيشتر مي توانيد به بخش انگشتر  نقره فروشگاه لوكس گلامور مراجعه فرماييد.

انگشتر هاي استيل:

انگشتر هاي استيل نيز داراي استايل هاي متفاوتي هستند و هر كدام براي گروه سني خاصي مناسب مي باشد. انگشتر هاي طرح سنتي براي عزيزاني همچون پدر و همسر مناسب هستند و انگشتر فشن براي هديه دادن به برادر، دوست و … مناسب مي باشد. در قسمت پايين دو نمونه از اين انگشتر ها را ملاحظه مي فرماييد.

پیشنهادات و هدایای مخصوص روز مرد و پدر - انگشتر استیل مردانه
انگشتر استیل مردان طرح فشن
پیشنهادات و هدایای مخصوص روز مرد و پدر -انگشتر مردان استیل طرح سنتی
انگشتر مردانه استیل طرح سنتی

براي ديدن انگشتر هاي مردانه استيل مي توانيد به بخش انگشتر هاي مردانه فروشگاه لوكس گلامور مراجعه فرماييد.

دستبند مردانه :

يكي ديگر از زيورآلات مردانه كه طرفداران زيادي را دارد دستبند مي باشد. دستبند هاي مردانه داراي دو طرح فلزي و چرمي مي باشند كه قابليت ست شدن با ديگر زيورآلات را دارا مي باشند. دستبند هاي مردانه اكثرا حالت اسپرت دارند. در قسمت پايين نمونه اي از دستبند هاي مردانه را مي بينيد كه مناسب روز مرد مي باشند و مي توان آنها را تقديم عزيزاني همچون همسر، برادر، دوست و … كرد.

پیشنهادات و هدایای مخصوص روز مرد و پدر - دستبند مردانه استیل
دستبند مردانه استیل
پیشنهادات و هدایای مخصوص روز مرد و پدر -دستبند مردانه چرم
دستبند مردانه چرم
پیشنهادات و هدایای مخصوص روز مرد و پدر -دستبند چرم مردانه
دستبند چرم مردانه

براي ديدن دستبند مردانه هاي بيشتر مي توانيد به بخش دستبند هاي مردانه لوكس گلامور مراجعه فرماييد.

گردنبند مردانه :

يكي ديگر از زيورآلاتي كه مي توان به عنوان كادو روز مرد و پدر از آن نام برد گردنبند و زنجير مردانه مي باشد. گردنبند ها و زنجير هاي مردانه به دو بخش زنجير و گردنبند نقره و زنجير و گردنبند استيل تقسيم مي شود. در قسمت پايين به چند نمونه از گردنبند هاي مردانه مناسب هديه دادن در روز مرد و پدر اشاره شده است.

پیشنهادات و هدایای مخصوص روز مرد و پدر -زنجیر نقره مردانه
زنجیر مردانه نقره
پیشنهادات و هدایای مخصوص روز مرد و پدر - گردنبند مردانه استیل
گردنبند مردانه استیل

براي ديدن ادامه گردنبند هاي مردانه مي توانيد به بخش گردنبند هاي مردانه فروشگاه لوكس گلامور مراجعه فرماييد.

ست مردانه:

ست مردانه داراي انواع مختلفي است و مي تواند شامل ست دستبند و انگشتر، ست گردنبند و دستبند باشد. اين ست هاي زيبا مردانه گزينه مناسبي براي افرادي هستند كه به دنبال خريد هديه مردانه خاص هستند. در قسمت پايين به چند نمونه از اين ست هاي زيبا اشاره شده است كه در زيورآلات لوكس گلامور موجود مي باشند.

پیشنهادات و هدایای مخصوص روز مرد و پدر - ست گردنبند و دستبند مردانه
ست گردنبند و دستبند مردانه
پیشنهادات و هدایای مخصوص روز مرد و پدر - ست دستبند و انگشتر مردانه
ست دستبند و انگشتر مردانه

برای دیدن ادامه ست های مردانه می توانید به بخش سرویس زیورآلات فروشگاه لوکس گلامور مراجعه فرمایید

نمونه هایی که ملاحظه فرمودید تنها بخش کوچکی از زیورالاتی است که می تواند مناسب هدیه روز مرد باشد. زیورآلات روز مرد دارای طیف وسیعی است و تقریبا همه سلایق را شامل می شود و می تواند هدیه ای شیک و زیبا به عنوان کادو روز مرد و پدر باشد. امید است با راهنمایی انجام شده انتخابی شیک و زیبا را داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *