انگشتر گیر کرده

چگونه انگشتر گیرکرده را دربیاوریم ؟

نحوه در آوردن انگشتر گیر کرده

آیا تابحال برای شما اتفاق افتاده که انگشتری در دست داشته باشید و نتوانید از انگشت خود دربیآورید؟ تابحال تجربه این را داشته اید که انگشتری که بنظر سایز شما میآید را دست کنید ولی نتوانید به راحتی دربیآورید ؟ نگران نباشید و در صدد برش انگشتر نباشید. در این مقاله با ما همراه باشید تا با روش ها ساده بتوانید به راحتی انگشتر را از انگشت خود خارج کنید.

از انگشترهای فروشگاه لوکس گلامور دیدن فرمایید.انگشتر 2017

روش اول:

فرض کنید انگشتر در دست چپ شما گیر کرده است، با انگشت شست و اشاره دست راست، انگشتر را بگیرید و به آرامی به طرفین بپیچانید و ضمن اینکه پیچ میدهید به آرامی به سمت بیرون بکشید. بخاطر داشته باشید که انگشتر را به زور و با تلاش زیاد بیرون نیاورید زیرا با این کار علاوه بر اینکه انگشتر از دست شما بیرون نمیآید بلکه باعث ورم در انگشت شده و بیرون آوردن آن را مشکل تر می کند.

روش دوم:

از یک ماده لغزنده استفاده کنید. بسیاری از کرم های خانگی می تواند روان کننده مناسبی برای بیرون آوردن انگشتر گیر کرده باشد. با این روش میتوانید با حداقل آسیب به پوست خود براحتی انگشتر گیر کرده را در بیاورید. همچنین شوینده های آمونیاکی در و پنجره میتواند گزینه مناسبی باشد. اگر به ماده ای خاص حساسیت دارید و پوستتان را چروکیده یا زخم میکند از سایر روان کننده ها استفاده کنید. برای مثال می توانید از وازلین، شوینده های شیشه (طلا فروشها معمولا از این روش استفاده می کنند)، کرم های دست و صورت، در صورت امکان کره، شامپو، آب و صابون و …..

انگشتر گیر کرده

انگشتر را به طرفین بچرخانید و مقداری روان کننده به زیر انگشتر قرار دهید تا کل انگشت آغشته شود. سپس انگشتر را به آرامی به طرفین بپیچانید و به جلو و عقب (تا حد نیاز) هل دهید تا به آرامی انگشتر را بیرون بیآورید.

روش سوم:

اگر با روش های مذکور نتوانستید انگشتر را بیرون آورید دست خود را بالا ببرید و چند دقیقه بالاتر از شانه خود نگه دارید. (به این منظور که جریان خون به پایین برگردد و ورم انگشت بهبود یابد)

روش چهارم:

انگشتر گیر کرده

دست خود را درون آب خنک نگه دارید. توجه کرده اید که انگشتری که مناسب انگشتتان است در روزهای سرد گشادتر از روزهای گرم است. دست خود را درون آب خنک قرار دهید نه یخ !

بعد از درآوردن انگشتر به آرامی مواد روان کننده را تمیز کنید. توجه کنید که بعد از درآوردن انگشتر، تا زمانیکه سایز آن را مناسب انگشت خود نکرده اید و ورم دست بهبود نیافته دوباره به انگشت خود نپوشید !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *