نکاتی درباره پوشیدن لباس سفید

پوشیدن لباس سفید

هنگام پوشیدن لباس سفید چه چیزهایی را باید در نظر داشت ؟

هرکسی می تواند لباس سفید بپوشد اما با رعایت کردن فوت و فنی میتوانید لباس سفید را زیبا و شیکتر جلوه دهد. اگر شما با پوشیدن لباس سفید زیبا و خوش استایل دیده نمی شوید شاید دلیلش ندانستن نکاتی درباره پوشیدن لباس سفید باشد، همچنین بایستی در نظر داشته باشید که از زیر لباس سفید و یا از روی آن چه رنگ و چه لباسی می پوشید.

 1. به رنگ پوست خود توجه کنید. با اینکه هرکسی میتواند لباس سفید بپوشد ولی همخوانی داشتن و ست کردن رنگ لباس با رنگ پوست مناسب باعث بهتر و خوش استایل دیده شدن فرد می شود.اگر لباس سفید باعث می شود که رنگ پوست شما به چشم بیاید و خاکستری یا تیره دیده شوید در این صورت نوع و رنگ لباسی که از رو یا زیر میپوشید را درست انتخاب نکرده اید. در اینجا به چند نمونه از رنگ هایی که توصیه میشود همراه با رنگ سفید پوشیده شود اشاره می شود.
 • رنگ پوست مناسب بهتر است از رنگ سفید گرم و معمولی استفاده کند و رنگ سفید درخشان برایش خوب نیست.
 • برای افرادی که رنگ پوست آنها مایل به زیتونی است بهتر از رنگ سفید سرد (کمی براق) استفاده کنند.
 • رنگ های آبی روشن و صورتی روشن را میتوان از زیر لباس سفید پوشید که استایل و زیبایی خاصی را در شخص می آفریند.
 • افرادی که رنگ پوست آنها تیره است می توانند از هر نوع رنگ سفیدی استفاده کنند. ولی از پوشیدن لباس زرد رنگ از زیر لباس سفید دوری کنند.
 1. لباس هایی را که میپوشید با مراسمی که میروید همخوانی داشته باشد. به هر مکانی که میروید یا دعوت هستید لباس متناسب به تن کنید. برای مثال برای رفتن به ساحل ای پیکنیک یا محل کار و دفاتر اداری لباس سفید اصلا مناسب نیست. لباس سفیدی که با خز بسیاری زینت داده شده است برای حضور در عروسی یا کنسرت و غیره مناسب است.
 2. کفش مناسب بپوشید. لباس سفید رنگ را میتوان با خیلی از رنگ های دیگر ترکیب کرد. کفش های قرمز رنگ می تواند گزینه مناسبی باشد.همچنین میتوانی از کمربند قرمز رنگ، رژ قرمز و … استفاده کنید. رنگ سبز را هم میتوانید در این گونه موارد استفاده کنید. رنگ آبی گزینه میتواند گزینه دیگری باشد. استفاده از لباس، کفش راه راه در اینگونه موارد توصیه نمی شود.
 3. رنگ پاشنه کفش. رنگ نقره ای و طلایی پاشنه کفش انتخابی مناسب با لباس سفید رنگ برای مهمانی های شامگاهی است. برای مهمانی های روزانه پوشیدن نیم پوتین به رنگ های مسی، برنزی و یا هر رنگ متالیک دیگری زیبا و جالب به نظر می رسد.
 4. پوشیدن پوتین راه راه. این ترکیب رنگ گزینه مناسبی هم برای لباس های سفید بلند و هم برای لباس های سفید کوتاه است. اما بهتر است این گونه پوتین ها را با لباس های کوتاه و حالت تونیک بپوشید.
 5. پوشیدن نیم پوتین های چرمی. چرم یک ترکیب رنگ عالی با رنگ سفید است که میتواند ظاهر و استایلی عالی و بینظیر بشما بدهد.
 6. ترکیب رنگ قرمز با لباس سفید امری کلاسیک است.
 7. لباس سفید را همراه با کفش سیاه رنگ بپوشید. سیاه و سفید ترکیب رنگ کلاسیک است و میتواند استایلی زیبا و شایسته به شما هدیه دهد. این ترکیب رنگ بهترین گزینه برای مهمانی ها و مراسم رسمی محسوب می شود.
 8. از پوشیدن کفش سفید رنگ با لباس سفید رنگ بپرهیزید مگر اینکه به جشن عروسی دعوت شوید. لباس سفید رنگ با کفش سفید مناسب عروس می باشد در غیر اینصورت شاید برداشت این باشد که شبیه پرستار است ! اگر میخواهید کفش رنگ روشنی بپوشید بهتر است نقره ای یا سفید مرواریدی باشد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شماست. لطفا سوال خود را مطرح کنید