پک دستبند دخترانه کشی هشت تایی آویز دار ds-n118 از نزدیک

چگونه دستبند مهره ای بسازیم ؟

آموزش ساختن دستبند مهره ای

اگر میخواهید دستبند مهره ای داشته باشید هم میتوانید از فروشگاه های اینترنتی یا مغازه های زیورآلات فروشی تهیه کنید و هم میتوانید دستبند مهره ای دلخواه خودتان را بسازید. علاوه بر این، دستبند خانگی دست ساز بهینه و مرقوم به صرفه تر است. با ما همراه باشید تا نحوه ساختن دستبند مهره ای را بیاموزید تا بتوانید به جعبه اکسسوری خود یک دستبند مهره ای شیک و زیبا اضافه کنید.

از انواع دستبند های فروشگاه زیورآلات لوکس گلامور دیدن فرمایید.

نحوه ساختن دستبند چند دور

مهره هایی را که برای ساخت دستبند خریداری کرده اید را مخلوط کنید. برای اینکار لازم است همه ی مهره هایی را که در رنگ های مختلف خریداری کرده اید را درون یک ظرف ریخته و با دست بهم بزنید و مخلوط کنید تا موقع برداشتن مهره ها رنگها بصورت تصادفی باشد. این عمل بر زیبایی دستبند مهره ای می افزاید.

دستبند مهره ای

مهره ها را بر روی نخ سوار کنید. شما بایستی مهره ها را همانند دانه های تسبیح بر روی یک نخ تسبیح یا ریسمان پلاستیکی مرتب بچینید. برای ساخت دستبند مهره ای بهتر است طول نخ حدود 1 متر باشد. بهتر است مقداری از ریسمان را از قرقره باز کرده و قطع نکنید ( در این حالت این امکان بشما داده میشود که براحتی بتوانید سایز دستبند را تغییر دهید و همچنین نگران تمام شدن مهره ها نباشید)، سپس مهره ها را بصورت تصادفی بر روی نخ بچینید. اینکار را آنقدر ادامه دهید که به سایز مطلوب و دلبخواه خود برسید.

دستبند مهره ای

نخ را ببرید و هردو انتهای آن را بهم گره بزنید. بعد از اتمام چیدن مهره ها بر روی ریسمان از هر طرف ریسمان مقداری نخ اضافه در نظر بگیرید و از قرقره برش دهید، و سپس هردو انتها را بهم دوبار گره بزنید و نخهای اضافی بعد از گره را نیز قطع کنید.

دستبند مهره ای

دستبند را بدست کنید. دست خود را درون حلقه دستبند وارد کنید ودستبند را به دور مچ دست خود بپیچانید، این عمل را آنقدر ادامه دهید که دستبند مهره ای به طور کامل به مچتان بپیچد.

دستبند مهره ای

 

بیشتر بخوانید
متخصص مد و زیبایی

ساخت دستبند بافت با استفاده از دانه های تزئینی.

  1. دو رشته نخ کتانی نرم را برش دهید. برای این کار لازم است با استفاده از خط کش و قیچی دو رشته نخ کتانی به طول 26 و 19 اینچ برش دهید.
  2. تا کنید و گره بزنید. دو نخ را از یک انتها بر روی یکدیگر قرار دهید و از وسط تا کنید. گره را از وسط به گونه بزنید که یک حلقه کوچک مطابق با شکل در انتهای گره ایجاد شود. بعد از گره نخی که از همه کوتاه تر است را با قیچی ببرید. حالا 3 رشته هم اندازه با انتهای گره دارید.
  3. مانند مو سه رشته را مثل مو ببافید. بمظور فرم دادن و زیبایی به دستبند بایستی سه رشته را باهم مانند بافتن مو ببافید تا شیک دیده شود. این کار را میتوانید به ترتیب دستورالعمل زیر انجام دهید.

رشته نخ سمت چپ را بر روی نخ وسطی قرار دهید.

رشته نخ سمت راست را بر روی رشته نخ وسطی قرار دهید.

دوباره رشته نخ سمت چپی را روی نخ وسطی قرار دهید.

همچنین نخ سمت راستی را روی نخ وسطی قرار دهید.

این عمل را ادامه دهید تا بافت شما حدود 2 سانتی متر پیش بیاید.

        4. دانه های تزئینی را به بافت اضافه کنید.  قسمت میانی دستبند شامل دانه های تزئینی با سایز 8 می باشد. برای این بافتن این دستبند حدود 50 الی 70 دانه لازم است. پس از اینکه  حدود 2 سانتی متر را بدون دانه بافتید حالا با اضافه کردن مهره ها به صورتی که در زیر بیان شده است زیبایی و تزئین خاصی را به دستبند دهید.

اگر این محتوا مورد پسند شما بود و توانستید یک دستبند زیبا برای خود بسازید، میتوانید با مراجعه به قسمت “ساخت انگشتر مهره ای” انگشتر زیبا و شایسته خود را بسازید.

بیشتر بخوانید
تحول در مد و زیورآلات با ظهور رنگ رزگلد RoseGold

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *